2016.10.12. 19:30

Remekeltek a celliek - Asztelitenisz-Szuperliga: szlovákokat vertek

Celldömölk - A vártnál simábban, 6:2-re nyert a Szuperligában a Celldömölki VSE-Swietelsky I. asztalitenisz-csapata a szlovák SK Vydrany ellen.

Celldömölki VSE-Swietelsky I.-SK Vydrany (szlovák) 6:2.

Celldömölk, Szuperliga asztalitenisz-mérkőzés, 3. forduló, vezette: Nagy J., Nyőgér.

Páros. Fazekas, Szita-Musko, Didukh 3:1 (12,9, -9, 7). Nagy küzdelemben nyertek a celldömölkiek.

1. forduló. Lindner-Novota 3:1 (-8, 11, 11, 8). Óriási taktikai csatában verte fiatal, gyors ellenfelét Lindner.

Fazekas-Lelkes 3:1 (6, 10, -3, 7). Noha a harmadik negyedben akadt egy rövidzárlata Fazekasnak, végül simán hozta a szettet.

Szita-Didukh 0:3 (-11, -6, -2). Szita a lábfejével bajlódott, így nem tudta felvenni a versenyt ukrán ellenfelével szemben.

Lindner Ádámnak döntő része volt a celldömölki diadalban Fotó: Unger Tamás

2. forduló. Fazekas-Novota 3:1 (-5, 5, 10, 10). A végjátékban jobban koncentráló Fazekas megfordította a találkozót.

Lindner-Didukh 3:0 (9, 10, 6). Kellemes meglepetésre Lindner megverte a vendégek éljátékosát.

Szita-Lelkes 0:3 (-8, -9, -2). A celldömölkiek játékosát egyre jobban zavarta sérülése.

3. forduló. Fazekas-Didukh 3:2. A nap legizgalmasabb mérkőzése zárta a találkozót. A két éljátékos magas színvonalú összecsapásokat produkált, az utolsó szettben, 9:9-nél az összeszedettebben asztaliteniszező Fazekasnak sikerült bevinnie a döntő találatokat.

A címvédő celldömölki együttes az előzetesen reméltnél magabiztosabban győzte le a tavalyi szezonban a második helyen végző szlovák riválist.