Nem ment a fiúknak

2018.02.20. 18:52

Szombathelyi Egyetemi SE – Vereség az első meccsen

Tavaszi első meccsén nagy vereségbe futott bele a Szombathelyi Egyetemi SE NB II-es férfi kézilabdacsapata.

A SZoESE fiatal játékosa, Ludvig Benedek (labdával) – egy gólig jutott Fotó: Szendi Péter

Szombathelyi Egyetemi SE–Balatonfüredi KSE U22 17-35 (7-15). – Szombathely, 50 néző, NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés, vezette: Cseszregi B., Sipos J.

SZoESE: Rédecsi – Pálóczi M. 1, Gál 1, Ludvig B. 1, Farkas 3, Fekete 3, Pálóczi D. 1. Csere: Tánczos K., Albert, Sándor, Korcsmáros 1, Horváth K. 1, Oláh 5. Edző: Skoda Bence.

A SZoESE fiatal játékosa, Ludvig Benedek (labdával) – egy gólig
jutott Fotó: Szendi Péter

A tavaszi első fordulóban a sereghajtó fogadta a harmadik helyezettet. Az elejétől sok hibával kézilabdázott a gyengébb hazai csapat, amit a vendégek természetesen kihasználtak. A Balatonfüred végül annak ellenére is nagyarányú győzelmet aratott, hogy a szombathelyiek egy ideig látótávolságban voltak. Ugyanis az utolsó tíz percben gyengébb lett a védekezésük, pontatlan a támadásvezetésük, így ismét elhúzott a vendég.