2009.11.17. 03:29

U20: nyert a Falco, kikapott a Körmend

A Falco korosztályos csapata nyert, a Körmendé kikapott az U20-as kosárbajnokság legutóbbi játéknapján.

Vas Népe

Körmend: Havlik 7/6, Déri 18/6, Fodor R. 13/9, Sömenek 17/3, Károlyi -. Csere: Ipsics -, Mező 4, Kercsmár 1, Nagy L. 4, Nagy M. -, Dankovics -. Edző: Hencsey Tamás.

A vendégcsapat már a mérkőzés elején átrohant a hazaiakon, ami végül a biztos győzelmüket jelentette.

Kaposvári KK-Falco-Szova KC Szombathely 69:79 (7:22, 21:28, 21:15, 20:14). - Kaposvár U20-as kosárlabda-mérkőzés, vezette: Földi L., Mester F.

Falco: Bódi 8, Szanati 11, Horváth D. 10/3, Forrai 19, 15, Balogh 17. Csere: Simon 3, Molnár 6/6, Kovács 6, Karagity -, Földi -. Edző: Váradi Attila, Svajda Gábor.

Első félidei jó játékának köszönhetően megérdemelten nyert a szombathelyi gárda.