Vasi foci

2014.03.24. 15:55

SZoESE: Vezettek, ám a hajrá nem sikerült

Szombathely - Döntetlennel folytatta az NB I-es női futsalbajnokság alsóházi rájátszását a SZoESE.

Szombathelyi Egyetemi SETolna-Mözs 4-4 (2-2)

Szombathely, 80 néző, NB I-es futsalmérkőzés, alsóházi rájátszás, vezette: Vass, Pungor (Király)

SZoESE: Kiss – Üveges, Orbán, Sipos, Boda. Csere: Fábián. Edző: Szimán Bálint.

Gólszerzők: Üveges (12.), Boda (14.), Orbán (22.), Fábián (32.)

Betegség, sérülés miatt szűk kerettel futott neki az alsóház második fordulójának a hazai gárda. Harcos, küzdős meccset vívtak a felek. Az első félidőben jóval több helyzete volt a házigazdának, de csak kétszer talált kapuba, döntetlennel vonultak pihenőre a csapataok. A második félidő vége felé úgy tűnt, hogy megnyeri a meccset a SZoESE (32. perc: 4-2). Ám a hajrában kiengedett, elfáradt, így az ellenfél egyenlíteni tudott.

Üveges Katalin (labdával) hasznosan játszott, gólt is rúgott. Fotó: Szendi Péter

Szimán Bálint: – Nagyon gyenge színvonalú mérkőzést játszottunk, a csapatom sajnos nem tartotta be a taktikai utasításokat, csak küszködtünk, örülhetünk az egy pontnak. Igaz, nagyon kevesen voltunk.