Vasi foci

2015.09.23. 18:33

A büntetők döntöttek a Viktória legutóbbi mérkőzésén

Budapest - A női labdarúgó Magyar Kupa nyolc közé jutásért vívott találkozón a Viktória tizenegyesekkel nyert a Femina ellen.

Femina–Viktória-Trend Optika FC 2-2 (0-0).

Tizenegyesekkel: 3-5. – Budapest, Budai II. László-stadion, 50 néző, női labdarúgó Magyar Kupa-nyolcaddöntő, vezette: Rábel.

Femina: Szinyei – Schnierer (Molnár, 90.), Jakus, Véninger, Tasnádi (Szundi, 87.) – Bernhardt Bernadett, Török, Burján, Zólyomi – Fogl, Hegyi. Edző: Herczku István.

Viktória: Dömsödi – Harsányi, Ferencsik, Balogh, Magyar – SZAKONYI, Kun, Fábián (Vörös, 68.), Csidei – Rózsa (Kopcsándi, 77.), Siklér. Edző: Bánfalvi Attila.

A sérüléséből visszatérő Ferencsik Evelin egyenlített. Fotó: Unger Tamás

Az első félidő kiegyenlített, ritmustalan, sok hibával tarkított játékot hozott. Szünet után feljavult a Viktória összeszedettebben játszott, de hiába szerzett kétszer is vezetést, mindkét alkalommal rossz hazaadás után kiegyenlítettek a fővárosiak. A rendes játékidő döntetlennel zárult, következtek a büntetők. A vasiak részéről Dömsödi, Vörös, Szakonyi, Siklér és Ferencsik nem hibázott, míg a hazaiak első lövője a felső lécet találta el. Gólszerzők: Burján (59.), Fogl (78.), illetve Szakonyi (55.), Ferencsik (75.).

Bánfalvi Attila: – A szezon leggyengébb játékával csak a továbbjutásnak örülhetünk.