Vasi foci

2009.10.20. 08:33

Megyei II. osztály, Körmend: döntetlen Nádasdon

Körmend - A Halogy újabb sikerével felzárkózott az éllovas Őriszentpéter mögé, helyet cserélve a döntetlent elérő Csörötnekkel. A büntetőt is hibázó nádasdiaknak meg kellett elégedniük az egy ponttal a Csörötnek ellen.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Megyei II. osztály, Körmendi-csoport, 10. forduló

Körmend VSE-Nagyrákos 3:2 (3:0).- Körmend, 80 néző, vezette: Jáger.

A második félidőt elszórakozó hazai csapat szorossá tette a végeredményt.- Gólszerzők: Balla M., Jóna B., Horváth L., illetve Nagy K. (2). - Jók: Jóna B., Balla M., Horváth R., Bartik T., illetve Kiss N., Péter T., Nagy K., Kovács D.- Ifi: 7:2.

Csákánydoroszló-Vasalja 0:0.- Csákánydoroszló, 100 néző, vezette: Mitterstiller A.

Egy órán keresztül a hazai csapat ahol mindenki kiemelkedően teljesített tíz emberrel játszva, hősiesen otthon tartotta az egy pontot. -: Tomasits P. (Vasalja). - Kiállítva: Danyi K. (Csákánydoroszló).- Ifi: 2:1.

Viszák-Rábagyarmat 2:2 (1:0). - Viszák, 130 néző, vezette: Szabó Z. I.

Színvonalas mérkőzésen, óriási küzdelemben osztoztak meg a csapatok a pontokon. - Gólszerzők: Simon Gy. (2), illetve Háklár (11-esből), Soós.- Ifi: 1:3.

Apátistvánfalva-Bajánsenye 0:2 (0:2).- Apátistvánfalva, 50 néző, vezette: Süle Á.

Kiegyenlített mérkőzésen, két elkerülhető góllal nyertek a vendégek.- Gólszerzők: Avas Zs., Babos M.- Jók: Kozó P., Holecz G., illetve Molnár M., Bagó P.- Ifi: 2:3.

Nádasd-Csörötnek 2:2 (1:1).- Nádasd, 100 néző, vezette: Szanyi S.

A kihagyott helyzetek mérkőzésén a nádasdiak a büntetőt is hibáztak, igazságos eredmény született.- Gólszerzők: Doktor I., Kakas T. (öngól), illetve Németh D., Kovács A.- Jók: Hátz M., Móricz P., illetve Korpics G.- Ifi: 5:1.

Szarvaskend-Gasztony 2:1 (1:1). - Szarvaskend, 80 néző, vezette: Horváth G.

Színvonalas mérkőzésen megérdemelt szarvaskendi győzelem született.- Gólszerzők: Hegedüs L., Kajblinger, illetve Nikitscher L. - Jók: Vörös Zs., Buti T., Somogyi A., Hegedüs L., illetve Zanati. - Ifi: 2:4.

Alsóberki FC-Halogy 1:3 (0:0).- Körmend, 100 néző, vezette: Kovács.

A hazai csapat az első félidőben eldönthette volna a mérkőzést, szünet után a szerencse a vendégek mellé szegődött.- Gólszerzők: Horváth Zs., illetve Meskó I. (2), Nagy.- Jók: Horváth Dávisd, Horváth Zs., Horváth I., Dedics, illetve Kovács, Meskó I., Paál. - Ifi: 0:2.

A 11. forduló műsora, október 24., 14.00: Bajánsenye-Őriszentpéter, Nagyrákos-Viszák. Október 25., 14.00: Vasalja-Nádasd, Csörötnek-Apátistvánfalva, Rábagyarmat-Alsóberki FC, Halogy-Szarvaskend, Gasztony-Csákánydoroszló