Vasi foci

2010.03.29. 16:35

Megyei II. osztály, Körmendi-csoport: pontot rabolt a Halogytól a Gasztony

Gólzáporos találkozó kerekedett Őriszentpéteren és Vasalján, a gasztonyiak pontot raboltak a Halogytól, bajánsenyei siker a forduló mérkőzésén a megyei II. osztály Körmendi-csoportjában.

Joó Zsolt

Bajánsenye-Körmend VSE 2:1 (1:0). - Bajánsenye , 100 néző, vezette: Horváth F.
A két jól felkészült, sportszerűen küzdő, de teljesen ellentétes félidőt játszó csapat között csak egy, az utolsó percekben szerzett bombagól döntötte el a három pont sorsát.  - Gólszerzők: Györke P., Molnár M., illetve Jóna B.  - Jók: Papp Z., Bagó P. (mindketten Bajánsneye). - Ifi: 2:2.

Csörötnek-Nagyrákos 2:1 (1:0). - Csörötnek, 100 néző, vezette: Sály K.
Döntetlen színezetű mérkőzésen az utolsó percben elért góllal nyertek a hazaiak egy nagyon jól játszó Nagyrákos ellen.  Gólszerzők: Racker R., Farkas A., illetve Nagy K.  - Jók: Németh D., Korpics G., Farkas A., illetve Péter Á., Sass I., Káptalan J., Tihanyi A. - Ifi: 5:1.

Nádasd-Szarvaskend 4:2 (2:2).  - Nádasd, 160 néző, vezette: Kendik.
Hajtós, jó mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem született. - Gólszerzők: Csenterics T. (2), Doktor I. (2), illetve Vörös Zs., Nagy Á.  - Jók: Horváth G., Szabó D., Földes B., Csenterics T., Doktor I., illetve Vörös Zs., Dévai M. - Ifi: 6:0.

Vasalja-Rábagyarmat 3:5 (1:1). - Vasalja, 100 néző, vezette: Elek T.
Küzdelmes mérkőzésen potyagólok miatt vesztett a hazai csapat. - Gólszerzők: Soós G. (öngól), Berbás P., Horváth D., illetve Dancsecs D. (2), Tomasits Á. (2 öngól), Horváth D. (öngól). - Jók: Soós M., Dancsecs D. (mindketten Rábagyarmat). - Ifi: 1:3.

Gasztony-Halogy 0:0. - Gasztony, 100 néző, vezette: Makai.
Küzdelemes mérkőzésen igazságos döntetlen. - Jók: Bohus A., Hadrik B., illetve Dévai A.  Ifi: 5:0.

Őriszentpéter-Viszák 8:1 (5:1). - Őriszentpéter, 100 néző, vezette: Kondor T.
Sziporkázó játék, megérdemelt őriszentpéteri győzelem. - Gólszerzők: Csonka A. (3), Albert A., Bali L., Csonka Cs., Varga N., Némethy P., illetve Simon Gy.  -  Ifi: 5:0.

Apátistvánfalva-Alsóberki FC 3:2 (1:1). - Apátistvánfalva, 60 néző, vezette: Csóbor.
A ziccerek sokaságát hibázó hazaiak kínkeserves győzelmet arattak. - Gólszerzők: Huszár, Fenyvesi, Kozó P., illetve Horváth S., Horváth J.  -  Ifi: 4:0.

A 20. forduló műsora, április 3., 16.00: Körmend VSE-Csörötnek, Nagyrákos-Vasalja. Április 4., 16.00: Csákánydoroszló-Nádasd, Rábagyarmat-Gasztony, Viszák-Bajánsenye, Alsóberki FC-Őriszentpéter, Szarvaskend-Apátistvánfalva.