Röplabda

2024.05.09. 11:52

Csak egy szettet nyert a SZoESE

Lejátszotta szezonbeli utolsó NB II.-es bajnoki mérkőzését a SZoESE női csapata is, amely vereséggel búcsúzott az idénytől a Delta ellen.

Fotó: © Cseh Gábor

Szombathelyi Egyetemi SE–Delta RSE 1:3 (-15, -13, 23, -18). Szombathely, Dr. Gál László Egyetemi Sportcsarnok, 30 néző, NB II.-es röplabdamérkőzés, vezette: Mezőffy, Barabás.

SZoESE: Lajos, Horváth K., Dóka, Szalai Cs., Nagy D., Donáczi. Csere: Imre, Gábriel, Tauker. Edző: Bodzer Attila.

Az egyetemista lányok utolsó bajnoki meccsén könnyedén hozta az első két szettet a vendég Delta, amely a harmadik etapot elkönnyelműsködte, amit kihasznált a SZoESE. Az utolsó szett megint a vendégeké volt, akik a második, míg a vasiak az ötödik helyen zártak a bajnokság alsóházában.