Civil

2017.01.24. 15:18

Óvodások, iskolások verseltek

Gyöngyösfalu - Az idei tanévben is megrendezték a Dr. Tolnay Sándor Általános Iskolában az immár hét éves, „Versvarázs” meseíró, versmondó és illusztrációs versenyt.

Civil Tudósítónktól

Ebben a tanévben a meseíró verseny alapját Dezse Krisztina képei adták, ezeket a képeket a résztvevők élőben is megtekinthették a versenyen.

A programot Rozmán László tankerület igazgató nyitotta meg, aki sok sikert kívánt a résztvevőknek.

A zsűri sokszor nehéz munkáját Balogh Zoltán, Tóthárpád Ferenc, Máté Mihályné, Barityné Házi Ottília, Pődör György, Devecseri László és Balogh Józsefné Anikó vállalta magára.

A meseíró verseny eredménye az 1.-2. korcsoportban:

1. Horváth Sarolta – Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola
2.Farkas Dániel – Bercsényi Miklós Általános Iskola
3.Temesi Flóra – Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola

A 3.-4. korcsoportban:

1. Rozmán András – Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola
2. Krikov-Sragner Tamara – Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola
3. Oláh Máté – Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola

Különdíjasok lettek:

Mészáros Michaela – Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola
Kercselics Kitti, Komálovics Jázmin, Pados Sára – Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola

A versmondó versenyben a következő eredmények születtek:

Óvodások:

1. Csonka Emma – Gyöngyház Óvoda Lukácsháza
különdíjasok: Ujhelyi Petra,Ujhelyi Dorka,Gojsza Péter

Felkészítőjük Kovács Ádámné

1.-2. korcsoport:

1. Krisztián-Rudolf Kira – Bersek József Általános Iskola – Lágler Tiborné
2. Karáth László – Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola – Juhászné Srágli Ildikó
3. Dónácz Dominika – Bersek József Általános Iskola – Lágler Tiborné
különdíjasok:
Hodics Hunor -Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola – Juhászné Srágli Ildikó ,
Keszei Réka – Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola – Juhászné Srágli Ildikó,
Tislerics Mátyás -Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola – Juhászné Srágli Ildikó

3.-4. korcsoport:

1. Ujhelyi Barna – Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola – Csizmaziáné Schiffer Mária
2. Kaposi Fanni – Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola – Csizmaziáné Schiffer Mária
3. Kercselics Kitti – Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola – Csizmaziáné Schiffer Mária
különdíjasok:
Brenner Ádám – Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola – Csizmaziáné Schiffer Mária,
Radics Patrik Rómeó – Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola – Németh Andrea

5.-6. korcsoport:

1. Kriston Zille – Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola – Tóth Tamás
2. Kumánovich Kata – Bersek József Általános Iskola – Dr. Biró Zoltánné
3. Banga Boglárka – Kőszegi Béri Balog Általános Iskola – Virág Zsuzsa
különdíjasok:
Moldvai Dóra -Bersek József Általános Iskola – Dr. Biró Zoltánné,
Ávár Orsolya – Bersek József Általános Iskola – Szabóné Király Éva

7.-8. korcsoport:

1. Gubián Ádám – Nyitra Utcai Általános Iskola – Horváth Szilvia
2. Németh Eszter – Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola – Iliás Márta
3. Szafián Petra – Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola – Iliás Márta
különdíjasok:
Vörös Dorka – Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola – Iliás Márta,
Polák Bence – Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola – Tóth Tamás

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!