Foci

2012.04.04. 02:29

Futsal: az Admirál megverte a SEk csapatát

A Savaria Egyetemi Központ futsalcsapata edzőmeccsen fogadta az Admirál-HVSE NB I-es gárdáját. Színvonalas, jó mérkőzésen az utóbbi nyert 10-6-ra.

SEK: Babina - Jakab G., Sipos N., Horváth P., Balikó. Csere: Varga, Pados, László, Horváth M., Lugosi. Edző: Sákovics Péter.

HVSE: Németh K. - Bagó, Kottán, Jáger, Németh P. Csere: Póta, Czeglédi, Bagó, Egle, Halmos, Bíró, Nagy G. Edző: Pálmay Tamás.

Gólszerzők: Horváth P. 2, Balikó, Jakab G., Pados, Sipos N., ill. Egle 4, Kottán 2, Halmos, Póta, Bogyó, Bagó.

A SEK a MEFOB április 12-13-ai négyes döntőjére készül, míg a Haladás a bajnoki szünetet kihasználva lépett pályára (az Admirál április 16-án, az osztrák bajnok Wiener Neustadtnál játszik újabb edzőmeccset). A jó iramú, színvonalas, háromszor 25 perces találkozót bár végig az Admirál irányította, a lelkes egyetemisták meglepve ellenfelüket egy ideig tartották a lépést (6-6). Végül érvényesült a nagyobb tudás, rutin, erőnlét.