MEGYEI

2017.09.11. 22:15

Fordulatos rábatótfalui foci-győzelem- megye II.- hírek

A megyei II. osztály körmendi csoportjában már a 4. fordulón vannak túl a csapatok, a sárvári csoportban a 3. játéknapot tudták le az alakulatok.

Kelemen Attila

sdfvsdfvsdfv Foto: sdf

Sárvár

Kemenesalja-Bük 3-1

(0-1). Vönöck, 80 néző. Vezette: Bíró O.

Gól: Német Róbert (50., 82.), Németh Péter (54.), ill. Kovács Dániel (39.).

Kemenesalja: HUJBERT L. (NAGY SZ.), SZAKÁL E., BELEGRAI R., SZAKÁL M., NÉMETH R. (CSONKA Á. J.), LAKI P. (PRINCZES ZS., NÉMETH P., BERECZ T., DÖBRÖNTE L. (BOGNÁR M.), SZÉLES S. (ŐRI Á.), ERDÉLY G.

Bük: Horváth Gy. I., SCHIMMER Z., TARÓDI D., Németh T., KOVÁCS D. (Puskás M.), Kovács Z., Grubick F. (Polovitzer M.), Kovács R., Csonka R. (Plajszer D.), Németh Z. (Wágner D.), Horváth G.

Küzdelmes, kemény mérkőzést vívott egymással a tabella első két helyét elfoglaló csapat. Eleinte egygólos mérkőzésnek tűnt a találkozó: sok kihagyott hazai helyzet után a BTK szerzett vezetést egy védelmi hibát követően. A második játékrészre sikerült felrázni a kemenesaljai csapatot, ami javuló helyzetkihasználásban jelentkezett. Fordított a hazai gárda, majd jött egy tízperces büki roham. Ekkor úgy tűnt, hogy kiegyenlítenek a vendégek, ám Német Róbert második góljával végleg eldőlt a találkozó.

Pecöl-Ölbő 4-1 (3-0). Pecöl, 120 néző. Vezette: Farkas G. F.

Gól: Janek Dávid (16.), Elekes Dániel (22.), Illés Dániel (44.), Horváth Balázs (87.), ill. Sipos Tamás (68.).

Pecöl: Takács K., Pálfi M. (Both M.), Bakonyi B. (Géczi R.), Őri P., ELEKES D. (Nagy Z.), Szemes B. (Oszkó M.), Palkovits J. M., JANEK D., HORVÁTH B., ILLÉS D., Varga B. (Németh I.).

Ölbő: Vártok Z., Nardai M., Sipos T., Szele G., Németh Z., Soós R. S. (Fehér R.), Baksay K., Csizmazia R. (Marton J.), Hóbor M., Péter A. (Kovács T.), Bakics B. (Tóth A.).

Az első félidőben parádézott a Pecöl, háromgólos

előnyt épített ki. Majd a szünet után mintha az eredmény tudatában visszavettek volna az iramból a hazaiak, aminek kiegyenlítettebb játék lett a vége. Megérdemelt a Pecöl sikere.

Püspökmolnári-Mersevát 4-1 (2-1). Püspökmolnári. Vezette: Boda Gy.

Gól: Farkas Attila Ottó (20., 37., 80.), Szücs Richárd (73.), ill Győrvári Tamás (33.)

Püspökmolnári: SZABÓ CH. B. (Molnár D.), Varga S., Sziffer I., SZEMES Z., Pados P. (Géczi Zs. Gy.), Szücs R., FARKAS A. O., Horváth Sz. (Kiss B.), Varsányi N., VARGA M., Babos P.

Mersevát: Tóth Á., Nagy Á., Györvári T., Horváth A., Fűzfa Z. (Németh G.), Dénes M., Pethő R., Orbán Gy., Kövi G., Gáncs P., Molnár G.

Az első félidőben mindkét kapu előtt adódtak helyzetek, amivel a hazai csapat jobban gazdálkodott. A második játékrészben állandósult a molnári fölénye, és bebiztosították győzelmüket.

Sitke-Gérce-Vásárosmiske 1-2 (0-0). Sitke, 100 néző. Vezette: Hérincs Cs.

Gól: Máhr Péter (94.), ill. Komáromi Attila (60.), Sali Gábor (73.).

Sitke: Viczmándi E., MAGYAR L., PAPP B., RUZSICS T. (Kelemen B.), Kovács K., Kocsis B., Németh R., Máhr P., Németh M., Szalay D., Kaisinger A.

Gérce-Vásárosmiske: Gazdag Á., Ódor B., Németh T., Poós T. (Komáromi A.), Sali G., Glavánovics I., Pendli P., Sali Z., Németh A., Péter D. (Szilárd L.), Major M.

Közepes színvonalú mérkőzésen ritkán forogtak veszélyben a kapuk. Gól néküli első félidő után kétszer betalált a Gérce, a sitke csak a véghajrában tudott szépíteni egy pontrúgást követően.

Uraiújfalu-Szeleste-Pósfa 2-1 (1-1). Uraiújfalu, 80 néző. Vezette: Horváth Á.

Gól: Keszei Roland (21.), Varga Péter (67.), ill. Riba Roland (46.).

Kiállítva: Varga Péter (92.).

Uraiújfalu: Horváth B., Csiszler D. A. (Nagyobb E. Sz.), VARGA ZS., Gallen A., Varga P., KESZEI R., Farkas A. (Haraszti P.), GÁSPÁR M. (Tóth D.), CSETE I., Király I. Á., Németh I. (Varga P.).

Szeleste-Pósfa: KOVÁCS M., Horváth K. (Mersich Cs.), TRITTREMMEL A., Jávorics M., Riba R. (Nagy I. L.), Csizmazia A. (Rozmán K.), Burkon Á., Pomper Z., Könczöl Z. (Szele A.), HORVÁTH L., Trittremmel Zs.

Az első félidőben vezetést szerzett a hazai alakulat, ám a szünet előtt kiegyenlített a Szeleste. A folytatásban a 67. percig kellett várni a győztes gólra, amellyel az Újfalu megszerezte idei első pontjait.

Körmend

Körmend VSE-Őri-szentpéter 6-1 (5-1). Körmend, 150 néző. Vezette: Boda Gy.

Gól: Veleki László (28., 33.), Vilics Bálint (31., 34.), Horváth Dávid (38.), Vass Dániel (63.), ill. Sály Károly (42.).

Körmend VSE: Kecskés G., Velekei L. (Winkelbauer E.), Pesti G. (Halász I. G.), HORVÁTH Á. (Vass D.), Winkelbauer L. (Marosi Zs.), TÖRŐ T. (Plack V.), Meixner P., Horváth D., Sárközi D., Horváth A., VILICS B.

Őriszentpéter: Süket M. (Domiter Á.), Pongrácz G., Embersics P., Náricza R., Ponácz S., Sály K., Baján R., Horváth Cs., Somogyi Zs., Benke D., Iván S.

Az Őriszentpéter az első húsz percben fegyelmezetten játszott, lényegében nem talált fogást rajtuk a tavalyi bajnok. Majd az első körmendi gól végleg megpecsételte a sorsukat, akár több góllal is győzhetett volna a hazai gárda.

Csákánydoroszló-Szarvaskend 1-2 (1-2). Csákánydoroszló, 80 néző. Vezette: Kondor T.

Gól: Biczó Gábor (43.), ill. Németh Tamás (29.), Jóna Szabolcs (32.).

Csákánydoroszló: SOÓS A., CSERVÉK L., SZAKÁLY GY., GAZDAG P. (PINTÉR P.), SZABÓ D., SÁKOVICS P.(CSILLAG G.), DANYI P., TAKÁCS M., SIMON M., KÉSMÁRKY M., BICZÓ G.

Szarvaskend: Esztergályos Cs., Nagy Á., Tóth A., Csillag D., Jóna Sz., Németh T., Csenterics J., Földes B., Tóth G. (Vörös V.), Kunovics R. (Vilics A.), Kopfer G.

Sziporkázó, jó hangulatú mérkőzést játszott egymással a Doroszló és a Szarvaskend. A hazai csapat becsülettel helytállt a jobb játékerőt képviselő vendégek ellen.

Külön köszönetet érdemel a hazai szurkolótábor lelkes és sportszerű biztatása. A csákányi vezetőség gratulál az ificsapat páratlan sikeréhez (9-0-ra lépték le a fiatal szarvaskendi gárdát).

Nádasd-Bajánsenye 1-3 (0-1). Nádasd, 100 néző. Vezette: Sály K.

Gól: Meskó Erik (51.), ill. Koltai Balázs (32., 85.), Luter László (78.).

Nádasd: Rejtli K., Azanger A., Szabó B. (Joó D.), Podlaviczki G., Sipos M., CSENTERICS T., Sza-

kály Á., Meskó E., SZABÓ Z. I., Somogyi A., Esztergályos Á.

Bajánsenye: Kalamár D., Sáfrányos G., Kovács V., Vörös G. (Hodács R.), Bacsák Á., Koltai B., Luter L., Réczeg A. J., Bakó M. (Balogh N.), Balogh R., Takács B. (Szabó Sz.).

A jó iramú találkozó első félidejében egy buta gól révén jutottak vezetéshez a vendégek. A meglehetősen tartalékos hazaiaknak sikerült szerkezetet váltani a szünet után: össze is jött az egyenlítés. Ám végül mégis a vendégek örülhettek, köszönhetően a hosszabb kispadjuknak. Döntő momentum volt, hogy a Bajánsenye élt a hármas cseréjével: több lehetőségük volt más hadrendbe fogni csapatukat.

Körmendi Téglagyár-Rábatótfalu 2-3 (2-0). Körmend. Vezette: Bereczky Cs.

Gól: Horváth Zoltán (13., 30.), ill. Bouti Dávid (47.), Erős Péter (57.), Balázs Attila (65.).

Körmendi Téglagyár: Szőke A., Horváth S., Horváth P., Horváth J. (Sárközi R.), Horváth Z., Tóth D., Gerencsér A., Horváth Á., Kis-Nemes M., Kardos Á. K., Horváth D. (Horváth D.).

Rábatótfalu: Tóth A., Keresztúri K., Anderkó G., Németh D., Balázs A., Erős P., Bouti D., Dancsecs A. (Mikos B.), Kóczán P., Anderkó M., Szakács G. (Domján D.).

Az első játékrészben mindkét csapat védelme több esetben is a gólvonalról tisztázott, megannyi lehetőség maradt kihasználatlanul. Fordulás után a vendégcsapat jobb helyzetkihasználásának köszönhetően a maga javára fordította a mérkőzést, s három bajnoki ponthoz jutott.

Magyarszecsőd-Viszák 9-1 (4-1). Magyarszecsőd. Vezette: Makai I.

Gól: Horváth Norbert (1., 32., 51.), Horváth Roland (7., 37., 88., 89.), Nagy Milán (55.), Cser Dániel (58.), ill. Horváth Tamás (45.).

Magyarszecsőd: Ádám L., Seres L. (Esztergályos Zs.), Nagy M. (Járfás L.), Vass R., Nagy R. (Horváth Zs.), Horváth R., Horváth N., Sass G., Tóth N., Cser D., Horváth D.

Viszák: Pethő J. T., Agg M., Kovács R., Horváth T. (Hegyi G.), Biczó B. (Balogh J.), Varga B., Agg A., Pásztor M., Iván V., Tóth G. (Sütheő G.), Benkő A. (Gyenese P.).