AJKA

2017.12.10. 20:16

A harmadik helyen telel a Répcelak

Az őszt kilenc győzelemmel és két vereséggel záró Répcelaki SE- tekeshop.hu férfi tekecsapata a harmadik helyen telelhet a Szuperligában.

Móricz Zoltán tartja jó formáját, 592 fát ütött a nehéz ajkai pályán Fotó: Unger Tamás

Ajka Kristály SE-Répcelaki SE-tekeshop.hu 2:6 (3320-3491). – Ajka, férfi teke Szuperliga-mérkőzés.

Ajka: Fodor 532, Kovács G. 502, Nagy L. 572, dr. Tóth Z. 578, Tóth L. 562, Tóth M. 574.

Répcelak: Zapletán: 595, Brancsek 599, Kakuk 608, Horváth Z. 536, Ritter 561, Móricz 592. Edző: Kiss Zsolt.

Az utolsó őszi fordulóban az első osztály középmezőnyébe tartozó Ajkánál vendégeskedtek a répcelakiak. A papírforma szerint alakult a mérkőzés, Zapletán Zsombor és Brancsek János is nagy különbséggel múlta felül riválisát. A második sorban a sérüléséből felépült Kakuk Levente a nap legjobb, 608 fás eredményét érte el, Horváth Zoltánnak viszont meggyűlt a baja a nehéz pályával, az 536 fa kevésnek bizonyult az újabb csapatponthoz. A zárókörben Ritter Tamás egy nagyon kiélezett csatában, csupán egyetlen fával csúszott le a pontról, Móricz Zoltán viszont megszerezte. A kilencedik győzelmét begyűjtő Répcelak a harmadik helyről várhatja a januári folytatást. Ifjúsági: 4:0 (1118-1080). Nagy M. 524, Németh M. 594, illetve Gombos 517, Kuslics 563. he