Kikapott a Falco KC

2018.09.13. 20:29

Edzésben van a sárga-fekete gárda

A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely NB I-es kosárlabdacsapata zárt kapus edzőmeccsen kapott ki a vendég Sopron gárdájától.

A találkozót a kiscsarnokban rendezték, a hazaiaktól a talp­csonttörése után lábadozó Váradi és a derekával bajlódó Reddic nem lépett pályára. Hullámzó meccset vívtak a felek, a hazaiak kezdtek jobban, aztán belelendült a Sopron is, a 15. percben vette át először a vezetést, a félidőre már 39-30-as előnnyel vonulhatott. Fordulás után is a vendégek diktálták a tempót, az utolsó negyed 54-62-es állásról kezdődött. A Falco még visszajött a meccsbe, de a Sopron végül megérdemelten nyert a felforgatott, sokat hibázó szombathelyi alakulat ellen.

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Sopron KC 74-78 (19-17, 11-24, 24-23, 20-16).

A Falco – Gasper Okorn vezetőedző utasításának megfelelően – nem hozta nyilvánosságra a pontdobókat.

A Falco pénteken 19 órakor az Oroszlány vendégeként játssza következő edzőmeccsét.