Bravúros gotthárdi diadal

2018.10.09. 08:51

A listavezetőt verte meg az NB II-es férfikézilabda-csapat

Bravúros győzelemmel folytatta szerepését az NB II-es férfikézilabda-bajnokságban a Szentgotthárdi VSE.

Szentgotthárdi VSE–Telekom Veszprém U23 25-24 (17-14). – Szentgotthárd, 200 néző, NB II-es férfikézilabda-­mérkőzés, vezette: Natkai, Szalay.

Szentgotthárd: SURÁNYI – Hegyi 4, KATONA 3, Bouti 3, KOZÁK 8, Szakács 2, NÉMETH 3. Csere: Rédecsi (kapus), Végh, Háklár, Jászberényi 1, MÁKOS 1, Kocsis, Molnár, Nagy. Edző: Csipszer Péter.

Komoly erőpróba várt a gotthárdi csapatra, ugyanis a hibátlan listavezetőt fogadta – a fiatal veszprémi gárda lépett pályára esélyesként. A mérkőzés első percétől koncentráltan kézilabdázott a házigazda, a nagy iram ellenére folyamatosan hazai előnyt mutatott az eredményjelző. Egy erősebb roham után pedig a félidőre már háromgólos fórral vonulhatott a vendéglátó. A második játékrészben rákapcsolt a Veszprém, de a hazai játékosok nagyot küzdöttek, okosan támadva tartották az előnyt. A hajrában már alig esett gól, a lelkes gotthárdi közönség pedig belehajszolta a győzelembe csapatát – nagy bravúrt mutatott be a Szentgotthárd.TG