asztalitenisz

2021.10.25. 18:30

Magabiztosan nyert a Budaörs ellen a CVSE II

A férfi asztalitenisz NB I. 6. fordulójában a Celldömölki VSE II. magabiztosan nyert a Budaörs ellen.

20200918 Celldömölk CVSE Swietelsky Future FM Asztalitenisz Csapat Fotó: Unger Tamás UT Vas Népe Képen: Kriston Dániel

SH-ITB Budaörsi Sport Club I.–Celldömölki VSE-­Swietelsky Future FM II. 4:10. Budaörs, NB I.-es férfi asztalitenisz-mérkőzés.

Páros: Kudlik, Nagy A.–Kriston, Iván B. 3:1, Lotz–Bíró–Baranyai, Ölbei 1:3 (1:1). Egyéni, 1. forduló: Kudlik–Baranyai 3:0, Lotz–Ölbei 2:3, Nagy A.–Kriston 0:3, Bíró–Iván B. 0:3 (2:4). 2. forduló: Kudlik–Ölbei 3:0, Lotz–Kriston 0:3, Nagy A.–Iván B. 3:0, Bíró–Baranyai 0:3 (4:6). 3. forduló: Kudlik–Kriston 0:3, Lotz–Iván B. 2:3, Nagy A.–Baranyai 0:3, Bíró–Ölbei 1:3 (4:10).

A celliek erősebb párosa kikapott, a másik viszont nyert. Az első egyéni körben Ölbei Péter döntő szettes meccsen szép győzelmet aratott. Fontos siker volt, a Celldömölk 4:2-re elhúzott. A második fordulóban még tartották magukat a hazaiak, de Kriston és Baranyai is hozta biztos győzelmét (4:6). Az utolsó fordulóban elsőként Kriston harmadik meccsét is megnyerte, majd csapattársai is behúzták saját mérkőzésüket. A Cell jó csapatmunkával nyert.

Győzött: Kudlik 2, Nagy A. 1, Kudlik–Nagy A., illetve Kriston 3, Iván B. 2, Ölbei 2, Baranyai 2, Baranyai–Ölbei.

Kiemelt képünkön: Kriston Dániel három meccset nyert meg