Extraliga: Simán nyert a celldömölki együttes

A férfi asztalitenisz Extraliga 3. fordulójában a Celldömölki VSE-Vulkán Fürdő I. simán, 7-0-ra verte a mindössze két emberrel érkező Dunaújvárost.

Illusztráció

Forrás: MW-archív

Celldömölki VSE-Vulkán Fürdő I.–Dunaújvárosi Egyetem 7:0. Celldömölk, asztalitenisz Extraliga-mérkőzés, 3. forduló.

Páros: Jakab, Fazekas–Éliás,Bíró 3:0. (1-0). Egyéni, 1. forduló: Jakab–ellenfél nélkül 3:0, Huzsvár–Bíró 3:0 (3-0). 2. forduló: Fazekas–Éliás 3:0, Jakab–Bíró 3:0 (5-0). 3. forduló: Fazekas–ellenfél nélkül 3:0, Huzsvár–Éliás 3:1 (7-0).

Egyik játékosuk sérülése miatt csak ketten érkeztek az újonc vendégek az összecsapásra. A meccsen voltak szorosabb szettek, de ezeket a celldömölkiek nyerték meg. Csupán a legutolsó meccsen tudott egy szettet nyerni a vendéggárda. A Celldömölk magabiztosan győzött, a vasiak közül Fazekas Péter teljesítménye emelkedett ki. Győzött: Fazekas 2, Jakab 2, Huzsvár 2, Jakab-Fazekas.