2024.04.18. 08:39

Kevés pont és kanizsai siker a CVSE ellen

Az NB II.-es kosárlabda-bajnokság 14. fordulójában a CVSE alakulata a Kanizsa KK otthonában szenvedett vereséget.

Forrás: MW/archív

Fotó: Dömötör Csaba

Kanizsa KK–Celldömölki VSE Vulkán Fürdő 67-54 (18-7, 12-12, 26-17, 11-18). Nagykanizsa, NB II.-es kosárlabda-mérkőzés, vezette: Szalai Zs., Benedek Z.

CVSE: Süle 7, Kovács B. –, Szabó B. 7/3, Kasza 11/9, Orbán 8. Csere:  Horváth L. 9, Juranits 4, Ruppert 8, Bakonyi –. Edző: Grebenár Péter.

Múlt héten nem lépett pályára, azt megelőzően pedig április 5-én a Kozármislenytől szenvedett vereséget hazai pályán a CVSE. A vasi alakulat ezt a meccset sem kezdte jól, rögtön az első negyedben 10 pontos hátrányba került, mindössze 7 pontig jutott. A második etap már jobban sikerült a cellieknek, de így is megmaradt szünetre a 10 pontos kanizsai vezetés. A harmadik negyed ismét kanizsai fölényt hozott, az utolsó játékrészben már csak kozmetikázni tudott az eredményen a Grebenár-csapat.