Eredmény

2024.04.25. 13:42

Nem termett babér a Halinak Kecskeméten

Az NB II.-es női röplabdabajnokság felsőházi rájátszásában szettgyőzelem nélkül kapott ki a HVSE a házigazda HÉP-KRC Röpkétől.

Forrás: MRSZ

HÉP-KRC Röpka–Haladás VSE 3:0 (24, 18, 21). Kecskemét, 200 néző, NB II.-es női röplabdamérkőzés, vezette: Hegedüs, Selega.

Haladás: Kőrösi, Tóth B., Héjj, Marton, Horváth B., Stéger. Csere: Bíró, Rudolf, Avas, Varga N., Ragasits. Edző: Dr. Mucsi Péter.

Az első szett nagyon szoros játékot, és óriási küzdelmet hozott, ám több meccslabdát is rontott a HVSE, aminek eredményeként a listavezető Kecskemét örülhetett. A sikertelen játékrész erősen befolyásolta a többit. A vendégek ugyan nem játszottak alárendelt szerepet, de a hazaiak kíméletlenül kihasználták a szombathelyiek hibáit, így magabiztosan győzelmet aratott a Kecskemét a Mucsi-csapat ellen.