Kiütéses diadal: a Viktória FC a BNLC-Csepelt páholta el

A Viktória-Trend Optika FC női labdarúgócsapata alapos verésben részesítette a tavaly még FTC néven szerepelő BNLC-Csepelt.

BNLC-Csepel - Viktória-Trend Optika FC 0-14 (0-6)

Csepel, 200 néző, NB I-es női labdarúgó-mérkőzés, vezette: Bartkó.

BNLC: Szabó - Huszár (Fóris, 68.), Horn (Baráz, 46.), Beke, Kertai (Sovák, 46.) - Kovács, Sándor, Nagy-Peti, Rőhberg - Vachter, Varga. Edző: Bubcsó Norbert.

Viktória: Papp - Gyöngyösi, Szórádi, Tálosi, Marsai - Soós (Széles, 63.), Tóth A. (Nemes, 61.), Krenács - NAGY D., MEGYERI, Sipos (Horváth L., 63.). Edző: Iszak Gábor.

Gólszerző: Tálosi a 6. (11-esből) és a 42., Sipos a 10. és az 53., Megyeri a 12., az 58. és a 63., Nagy D. a 34., a 39. és az 56., Horváth L. a 67. és a 78., Széles a 70. és a 81. percben.

Sárga lap: Horn a 6., ill. Marsai a 33. percben.

A szerény képességű, tavaly még FTC néven szereplő, a válogatott Csiszárt sérülés miatt nélkülöző ellenfél nem tudta megnehezíteni a Viktória dolgát. A 12. percben már 3-0-ra vezettek a vendégek, és innentől edzőmérkőzés lett a bajnokiból. A nagy meleg ellenére a szünet után is nagy tempót diktáltak a vasiak, a meccsbe a cserék is jól szálltak be.

Nem volt egy súlycsoportban a két csapat, a Viktória győzelme ilyen arányban is megérdemelt.

Iszak Gábor: - A legjobb játékosa nélkül felálló Csepel ellen gólra törően játszottunk és megérdemelten nyertünk. Ezek a mérkőzések nem szolgálják a felkészülést a komolyabb találkozókra.

Eredmények: Szeged-Nyíregyháza 3-0 (A Nyíregyháza, nem jelent meg.), Nagypáli-Astra FC 1-5, Újpest -MTK 0-5, Femina-Hegyvidék 1-4.