Hírek
2013.03.24. 17:45
Jó reggelt, Vas megye!
Második napja nem beszéltek, egymás tekintetét is kerülték. Egyikük sem tudta volna megmondani, min kaptak össze, valószínűleg valami piszlicsáré dolgon.
Nagy Ildikó
A férfi unta meg először a csöndet. Elővett két poharat, bontott egy palack bort. Vöröset. Két egymástól nagyon eltérő bor házasításából született küvét. Az egyik karcos fanyarságát gyümölcsös könnyedségével szelidítette bársonyossá a másik. Koccintottak, belekortyoltak a borba, és érezték, hogy kerekedik a világ. Egyszerre nevettek föl, mint akik megértették az öreg pincék és az élet titkát. Hogy két teljesen különböző bor és ember összesimulásából is születhetnek jó dolgok.
Ezek is érdekelhetik
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre