Kiemelt állások

2018.02.22. 15:46

Gazdasági és pénzügyi igazgató

A Lenti Gyógyfürdő Kft

az alábbi vezető pozíció betöltésére munkatársat keres:

GAZDASÁGI- ÉS PÉNZÜGYI IGAZGATÓ

Feladatok:

  • Gazdálkodási, számviteli, pénzforgalmi, tevékenységének irányítása és ellenőrzése
  • Könyvelési, bérszámfejtési feladatok elvégzése

    Feltételek:

  • Felsőfokú gazdasági területen szerzett végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • 2 éves szakmai tapasztalat

    Előny jelent:

    Vezetői gyakorlat, idegen nyelv (német vagy angol) ismerete

    Fényképes önéletrajzokat a [email protected] e-mail címre kérjük benyújtani az adott pozíció megjelölésével 2018. március 5-ig.

    Érdeklődni a 0620/966-8897 telefonszámon Kutfej Attila ügyvezetőnél.

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!