2011.07.30. 02:28

Az 5-8. helyért folytatja az U18

A bulgáriai U18-as, B-divíziós fiú kosárlabda Európa-bajnokságon második, egyben utolsó középdöntős meccsét a magyar válogatott - mely az első csoportkörből a hazaiak elleni vereséget hozta magával - 75-53-ra legyőzte Észtországot.

Vastag Nándor

Várna (vas) - A bulgáriai U18-as, B-divíziós fiú kosárlabda Európa-bajnokságon második, egyben utolsó középdöntős meccsét a magyar válogatott - mely az első csoportkörből a hazaiak elleni vereséget hozta magával - 75-53-ra legyőzte Észtországot. A szombathelyi Bognár Kristóf csereként 10 percet játszott a meccsen, kosarat nem szerzett, de öt lepattanót begyűjtött. Mivel egy nappal korábban Dániától négy ponttal kikaptak a magyarok, így a négyesben harmadikként végeztek, és lemaradtak az elődöntőről. A folytatásban az 5-8. helyért játszanak, az első ellenfél ma Hollandia lesz.