Külföld

2008.09.11. 10:46

Paralimpiai eredmények

<b>Peking</b> - <em>Kovács Ervin</em> 39.33 másodperces eredménnyel a negyedik helyen végzett az 50 méteres pillangóúszás döntőjében a pekingi Paralimpián. Több magyar sportoló viszont már nem esélyes a döntőre.

nincs nev

A magyar versenyző, aki 50 m háton is negyedik lett, ezúttal pillangón 64 századot javított az előfutamban úszott idejéhez képest, ami azonban nem volt elég az éremszerzéshez - írja a Népszava Online. A sportoló tökéletesen elégedett az eredménnyel, hiszen egyéni csúcsot úszott.

Bocsában a Béres Dezső, Gyurkota József kettős második csoportmérkőzésén is kikapott, ezúttal a szlovák duó győzte le 5-4-re a magyarokat. Béresék nem jutottak be az elődöntőbe.

A Farkas László, Prohászka Csaba páros kiesett a tenisztorna első fordulójában, miután a 16 közé jutásért 6:2, 6:2-re kikapott a spanyol kettőstől.

Az evezősök vetélkedésében Serényi Tibor a 4. helyen végzett a reményfutamban, és a B döntőben vehet részt.