Olimpia

2012.07.30. 05:53

London 2012 - A hétfői műsor

A londoni olimpia hétfői versenynapján - melyen 12 számban osztanak érmeket - megkezdi szereplését a magyar női vízilabda-válogatott.

MTI

július 30., hétfő (éremosztás 12 számban):

TOLLASLABDA (Wembley Aréna)
    
csoportmérkőzések:
9:30: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros

    
GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
    
férfiak:
    
A csoport:
11:45 ó: Ausztrália - Dél-afrikai Köztársaság
14:45 ó: Spanyolország-Pakisztán
20 ó: Nagy-Britannia - Argentína
    
B csoport:
9:30 ó: Koreai Köztársaság - Új-Zéland
17 ó: Hollandia-India
22:15 ó: Németország-Belgium


ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground - Lord's Krikett Pálya)

10 ó: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért

KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)
    
nők:
    
A csoport:
10 ó: Horvátország-Kína
12:15 ó: Csehország-Törökország
23:15 ó: Angola-Egyesült Államok
    
B csoport:
15:30 ó: Franciaország-Ausztrália
17:45 ó: Oroszország-Brazília
21 ó: Nagy-Britannia - Kanada

    
STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade - A Királyi Lovastestőrség Laktanyája)

10 ó: női selejtező
12 ó: férfi selejtező

    
SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks - Királyi Tüzérségi Laktanya) - 1

10 ó: férfi légpuska, alapverseny - SIDI PÉTER
10 ó. férfi skeet, alapverseny, 1. nap
13:15 ó: FÉRFI LÉGPUSKA, DÖNTŐ

    
CSELGÁNCS (ExCeL központ) - 2

10:30 ó: férfi 73 kg, előcsatározások, női 57 kg, előcsatározások - 10:58 ó: KARAKAS HEDVIG-Concepcion Bellorin (spanyol)
17 ó: NŐI 57 KG, DÖNTŐ
17:10 ó: FÉRFI 73 KG, DÖNTŐ

    
EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)

10:30 ó: férfiak: kormányos nélküli kettes, reményfutam - 11:10 ó: SIMON BÉLA, SZÉLL DOMONKOS, négyes, előfutamok, nyolcas, reményfutam, négypár, reményfutam; nők: kormányos nélküli kettes, reményfutam, kétpár, előfutamok, négypár, reményfutam

    
RÖPLABDA (Earls Court)
    
nők:
    
A csoport:
15:45 ó: Dominikai Köztársaság-Oroszország
21 ó: Olaszország-Japán
23 ó: Nagy-Britannia - Algéria
    
B csoport:
10:30 ó: Kína-Törökország
12:30 ó: Szerbia-Köreai Köztársaság
17:45 ó: Egyesült Államok-Brazília

    
KÉZILABDA (Copperbox)
    
nők:
    
A csoport:
10:30 ó: Angola-Horvátország
15:30 ó: Nagy-Britannia - Oroszország
20:30 ó: Brazília-Montenegró
    
B csoport:
12:15 ó: Koreai Köztársaság-Dánia  
17:15 ó: Franciaország-Spanyolország  
22:15 ó: Svédország-Norvégia

ÚSZÁS (Vizesközpont) - 4
    
előfutamok:
11 ó: női 200 m gyors - MUTINA ÁGNES (5. futam)
11:21 ó: férfi 200 m pillangó - CSEH LÁSZLÓ, BICZÓ BENCE (4. FUTAM)
11:41 ó: női 200 m vegyes - VERRASZTÓ EVELYN (3. futam), HOSSZÚ KATINKA (4. futam)
    
elődöntők, döntők:
20:30 ó: női 200 m gyors, elődöntő
20:43 ó: FÉRFI 200 M GYORS, DÖNTŐ
20:51 ó: NŐI 100 M HÁT, DÖNTŐ
20:58 ó: FÉRFI 100 M HÁT, DÖNTŐ
21:15 ó: NŐI 100 M MELL, DÖNTŐ
21:32 ó: férfi 200 m pillangó, elődöntő
21:55 ó: női 200 m vegyes, elődöntő

    
ASZTALITENISZ (ExCeL központ)

11 ó: férfi egyes, 3. forduló - 13 ó: ZWICKL DÁNIEL-Csuang Cseh-jüan (tajvani)
16:30 ó: női egyes, 4. forduló
20 ó: férfi egyes, 4. forduló

   
 SÚLYEMELÉS (ExCeL központ) - 2
16:30 ó: NŐI 58 KG, A CSOPORT
20 ó: FÉRFI 62 KG, A CSOPORT

    
VÍVÁS (ExCeL központ) - 1

11:30 ó: női párbajtőr, egyéni, 64-es tábla a negyeddöntőig - 13:20 ó: SZÁSZ EMESE-Csoj In Jeong a 32 között
19 ó: női párbajtőr, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (20:40 ó)

    
TENISZ (Wimbledon)

12:30 ó: férfi és női egyes és páros, 1. és 2. forduló - női páros 1. forduló - 15:30 után: BABOS TÍMEA, SZÁVAY ÁGNES-Lucie Hradecka, Andrea Hlavackova (cseh)

    
VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)

13 ó: férfiak: 49-es, Finndingi, Laser (1. futam: 13 ó, 2. futam: 14:15 ó) - BERECZ ZSOMBOR, Csillaghajó; nők: Elliott 6 m, Laser Radial

    
LOVASSPORT (Greenwich Park)
13:30 ó: lovastusa - egyéni és csapatverseny, tereplovaglás

    
KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre - Lee Valley vadvízi központ, Hertfordshire)

14:30 ó: férfiak: C-2, előfutamok; nők: K-1, előfutamok

    
ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: férfi 52 és 81 kg, a 16 közé jutásért

    
VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
    
nők:
    
A csoport:
15:10 ó: Spanyolország-Kína
20:40 ó: MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK    
    
B csoport:

16:30 ó: Olaszország-Ausztrália
19:20 ó: Nagy-Britannia - Oroszország
 
MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1

16 ó: FÉRFIAK SZINKRON-TORONYUGRÁS, 10 M, DÖNTŐ

    
TORNA (North Greenwich csarnok) - 1

17:30 ó: FÉRFI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!