2006.11.15. 03:29

A második vereség

Kaposvár (tg) - Az OB I/B-s vízilabda-bajnokság 9. fordulójában a Kaposvár otthonában elszenvedték idénybeli második vereségüket a szombathelyi pólósok.

Kaposvári Vízilabda Klub-Szombathelyi Vízilabda Klub 11:6 (1:1, 4:2, 3:2, 3:1). - Kaposvár, 100 néző, OB I/B-s vízilabda-mérkőzés, vezette: Shffer, Horváth.

Szombathely: Vincze Zs. - Kuncz, Kiss, Bonczföldi 2, Offner 3, Tapasztó 1, Bakó. Csere: Stojadinov (kapus), Alibán. Játékos-edző: Vincze Zsolt.

A szombathelyi csapat tartalékosan állt ki, különböző okok miatt több alapember volt kénytelen kihagyni a találkozót. Végig a hazaiak irányítottak, de a vendégek a harmadik negyed közepéig tartották magukat. Aztán fokozatosan elfáradtak - cserelehetőségük is kevés volt -, így fölényessé vált a somogyiak sikere, amely megérdemelt, de a különbség azért túlzott.

A szombathelyi pólósok idei utolsó hazai meccsüket szombaton játsszák: 12 órától a budapesti TIPO együttese vendégeskedik a fedett uszodában.

Vincze Zsolt: - Még két meccsünk van az idén, mindkettőt meg kell nyernünk, ha a csoportunk élén akarunk telelni.