2009.10.15. 02:28

U20: A Falco és a Körmend is kikapott

A Körmend és a Falco U20-as kosárcsapata is vereséggel folytatta a korosztályos bajnokságot.

Vas Népe

Kecskemét KSE-Falco-Szova KC Szombathely 71:57 (23:17, 17:17, 21:10, 10:13). - Kecskemét, U20-as kosárlabda-mérkőzés, vezette: Földi, Mester.

Falco: Simon 3, Bódi 2, Szanati 14/6, HORVÁTH D. 20/6, Forrai 7/3. Csere: Molnár 6/6, Balogh -, Karagity -, Harsányi 5. Edző: Váradi Attila, Svajda Gábor.

Sok hibával, pontatlanul játszottak a szombathelyiek, így magabiztosan nyertek a jó erőkből álló hazaiak.

MJUS-Fortress Körmend-Zalakerámia ZTE KK 66:98 (22:23, 8:34, 17:25, 19:16). - Körmend, U20-as kosárlabda-mérkőzés, vezette: Szájer, Szlávik.

Körmend: Havlik 11/9, Fodor R. 8/6, Déri 12/6, Ipsics 4, Sömenek 20. Csere: Mező 4, Kercsmár -, Nagy M. -, Károlyi -, Nagy L. 5, Affiah 2, Dankovics -. Edző: Hencsey Tamás.

A körmendieket a második negyedben állva hagyta a ZTE, majd előnyét megtartva magabiztos győzelmet aratott.