2009.12.09. 03:24

A Vasi Sport Akadémia nyerte a megyei női röplabdarangadót

Csak az első játszmában tudta megnehezíteni a hazai környezetben játszó SZoESE a Vasi Sport Akadémia dolgát az NB II-es női röplabda-bajnokság hetedik fordulójában.

Szombathelyi Egyetemi SE-Vasi Sport Akadémia 0:3 (-23, -13, -14). - Szombathely, NB II-es női röplabda-mérkőzés, vezette: Kiss L., Őry.

SZoESE: SZANYI, Szárnyas, Werkman, PINTÉR, Kiss, Kenesei. Csere: Molnár (Liberó), Tóth, Magvas, Németh. Edző: Magyarósi Andrea.

VSA: Mészáros, NÉMETH, Tarlaczné, Mikos, SIMON, Horváth. Csere: Sipos (liberó), Kiss. Edző: Mucsi Péter.

A helyi rangadón nagyon szoros első szettet követően az egyetemi csapat árnyéka volt önmagának, motiválatlan játékkal a továbbiakban nem tudták megnehezíteni a VSA győzelmét.

Az ARC RSE-Haladás találkozót nem rendezték meg a hétvégén, a hazaiak kérésére február 27-ére halasztották. E mérkőzés kivételével lezárult az alapszakasz első köre; a VSA öt győzelemmel, egy vereséggel, a SZoESE egy győzelemmel, öt vereséggel, a Haladás pedig nyeretlenül áll a tabellán.