Sport

2010.01.12. 03:29

Rájátszásban a serdülő kosárlabdázók

Az országos serdülő fiú kosárlabda-bajnokság Nyugat-dunántúli főcsoportjában elkezdődött a rájátszás.

Vastag Nándor

ZTE KK/A-Falco KC Szombathelyi SI/A 47:101 (16:25, 9:27, 9:29, 13:20). - Szombathely, Nyugat-dunántúli főcsoport, rájátszás az 1-4. helyért, vezette: Dokmanovics, Esztergályos.

Falco: Kiss K. 4, Kovács B. 19/3, Popgyákunik 8, Galambos Mátyás 2, Kozma M. 7, Kovács A. 4, Somogyi P. 8, Zábó 9, Hódi 22, Sásdi 4, Gábor 6, Zrínyi 8. Edző: Döbörhegyiné Hajnal Edit, Váradiné Szarka Ildikó.

Falco KC/A-Körmendi Törpördögök 65:43 (24:8, 4:13, 24:17, 13:5). - Vezette: Dokmanovics, Gráczer.

Falco: Kiss K. -, Kovács B. 7, Popgyákunik 12, Galambos Mátyás 7/3, Kozma M. 10, Kovács A. -, Somogyi P. -, Zábó 8, Hódi 14/6, Sásdi -, Gábor 7/3, Zrínyi -.

Körmend: Dávid -, Varga -, Doktor 8, Molnár L. -, La-czó -, Németh Á. 4, Németh A. 7, Kozó 4, Pungor Sz. 9, Golomán 11, Pungor B. -. Edző: Érsek István.

Körmend-Soproni sÖrdögök 85:56 (15:10, 19:15, 28:14, 23:17). - Vezette: Esztergályos, Gráczer.

Körmend: Dávid 13, Varga -, Doktor 6, Molnár L. 2, Laczó -, Németh Á. 3, Németh A. 9, Kozó 11, Pungor Sz. 20/3, Golomán 15, Pungor B. 6.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

ZTE KK/A-Falco KC Szombathelyi SI/A 47:101 (16:25, 9:27, 9:29, 13:20). - Szombathely, Nyugat-dunántúli főcsoport, rájátszás az 1-4. helyért, vezette: Dokmanovics, Esztergályos.

Falco: Kiss K. 4, Kovács B. 19/3, Popgyákunik 8, Galambos Mátyás 2, Kozma M. 7, Kovács A. 4, Somogyi P. 8, Zábó 9, Hódi 22, Sásdi 4, Gábor 6, Zrínyi 8. Edző: Döbörhegyiné Hajnal Edit, Váradiné Szarka Ildikó.

Falco KC/A-Körmendi Törpördögök 65:43 (24:8, 4:13, 24:17, 13:5). - Vezette: Dokmanovics, Gráczer.

Falco: Kiss K. -, Kovács B. 7, Popgyákunik 12, Galambos Mátyás 7/3, Kozma M. 10, Kovács A. -, Somogyi P. -, Zábó 8, Hódi 14/6, Sásdi -, Gábor 7/3, Zrínyi -.

Körmend: Dávid -, Varga -, Doktor 8, Molnár L. -, La-czó -, Németh Á. 4, Németh A. 7, Kozó 4, Pungor Sz. 9, Golomán 11, Pungor B. -. Edző: Érsek István.

Körmend-Soproni sÖrdögök 85:56 (15:10, 19:15, 28:14, 23:17). - Vezette: Esztergályos, Gráczer.

Körmend: Dávid 13, Varga -, Doktor 6, Molnár L. 2, Laczó -, Németh Á. 3, Németh A. 9, Kozó 11, Pungor Sz. 20/3, Golomán 15, Pungor B. 6.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco: Kiss K. 4, Kovács B. 19/3, Popgyákunik 8, Galambos Mátyás 2, Kozma M. 7, Kovács A. 4, Somogyi P. 8, Zábó 9, Hódi 22, Sásdi 4, Gábor 6, Zrínyi 8. Edző: Döbörhegyiné Hajnal Edit, Váradiné Szarka Ildikó.

Falco KC/A-Körmendi Törpördögök 65:43 (24:8, 4:13, 24:17, 13:5). - Vezette: Dokmanovics, Gráczer.

Falco: Kiss K. -, Kovács B. 7, Popgyákunik 12, Galambos Mátyás 7/3, Kozma M. 10, Kovács A. -, Somogyi P. -, Zábó 8, Hódi 14/6, Sásdi -, Gábor 7/3, Zrínyi -.

Körmend: Dávid -, Varga -, Doktor 8, Molnár L. -, La-czó -, Németh Á. 4, Németh A. 7, Kozó 4, Pungor Sz. 9, Golomán 11, Pungor B. -. Edző: Érsek István.

Körmend-Soproni sÖrdögök 85:56 (15:10, 19:15, 28:14, 23:17). - Vezette: Esztergályos, Gráczer.

Körmend: Dávid 13, Varga -, Doktor 6, Molnár L. 2, Laczó -, Németh Á. 3, Németh A. 9, Kozó 11, Pungor Sz. 20/3, Golomán 15, Pungor B. 6.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco: Kiss K. 4, Kovács B. 19/3, Popgyákunik 8, Galambos Mátyás 2, Kozma M. 7, Kovács A. 4, Somogyi P. 8, Zábó 9, Hódi 22, Sásdi 4, Gábor 6, Zrínyi 8. Edző: Döbörhegyiné Hajnal Edit, Váradiné Szarka Ildikó.

Falco KC/A-Körmendi Törpördögök 65:43 (24:8, 4:13, 24:17, 13:5). - Vezette: Dokmanovics, Gráczer.

Falco: Kiss K. -, Kovács B. 7, Popgyákunik 12, Galambos Mátyás 7/3, Kozma M. 10, Kovács A. -, Somogyi P. -, Zábó 8, Hódi 14/6, Sásdi -, Gábor 7/3, Zrínyi -.

Körmend: Dávid -, Varga -, Doktor 8, Molnár L. -, La-czó -, Németh Á. 4, Németh A. 7, Kozó 4, Pungor Sz. 9, Golomán 11, Pungor B. -. Edző: Érsek István.

Körmend-Soproni sÖrdögök 85:56 (15:10, 19:15, 28:14, 23:17). - Vezette: Esztergályos, Gráczer.

Körmend: Dávid 13, Varga -, Doktor 6, Molnár L. 2, Laczó -, Németh Á. 3, Németh A. 9, Kozó 11, Pungor Sz. 20/3, Golomán 15, Pungor B. 6.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco KC/A-Körmendi Törpördögök 65:43 (24:8, 4:13, 24:17, 13:5). - Vezette: Dokmanovics, Gráczer.

Falco: Kiss K. -, Kovács B. 7, Popgyákunik 12, Galambos Mátyás 7/3, Kozma M. 10, Kovács A. -, Somogyi P. -, Zábó 8, Hódi 14/6, Sásdi -, Gábor 7/3, Zrínyi -.

Körmend: Dávid -, Varga -, Doktor 8, Molnár L. -, La-czó -, Németh Á. 4, Németh A. 7, Kozó 4, Pungor Sz. 9, Golomán 11, Pungor B. -. Edző: Érsek István.

Körmend-Soproni sÖrdögök 85:56 (15:10, 19:15, 28:14, 23:17). - Vezette: Esztergályos, Gráczer.

Körmend: Dávid 13, Varga -, Doktor 6, Molnár L. 2, Laczó -, Németh Á. 3, Németh A. 9, Kozó 11, Pungor Sz. 20/3, Golomán 15, Pungor B. 6.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco KC/A-Körmendi Törpördögök 65:43 (24:8, 4:13, 24:17, 13:5). - Vezette: Dokmanovics, Gráczer.

Falco: Kiss K. -, Kovács B. 7, Popgyákunik 12, Galambos Mátyás 7/3, Kozma M. 10, Kovács A. -, Somogyi P. -, Zábó 8, Hódi 14/6, Sásdi -, Gábor 7/3, Zrínyi -.

Körmend: Dávid -, Varga -, Doktor 8, Molnár L. -, La-czó -, Németh Á. 4, Németh A. 7, Kozó 4, Pungor Sz. 9, Golomán 11, Pungor B. -. Edző: Érsek István.

Körmend-Soproni sÖrdögök 85:56 (15:10, 19:15, 28:14, 23:17). - Vezette: Esztergályos, Gráczer.

Körmend: Dávid 13, Varga -, Doktor 6, Molnár L. 2, Laczó -, Németh Á. 3, Németh A. 9, Kozó 11, Pungor Sz. 20/3, Golomán 15, Pungor B. 6.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco: Kiss K. -, Kovács B. 7, Popgyákunik 12, Galambos Mátyás 7/3, Kozma M. 10, Kovács A. -, Somogyi P. -, Zábó 8, Hódi 14/6, Sásdi -, Gábor 7/3, Zrínyi -.

Körmend: Dávid -, Varga -, Doktor 8, Molnár L. -, La-czó -, Németh Á. 4, Németh A. 7, Kozó 4, Pungor Sz. 9, Golomán 11, Pungor B. -. Edző: Érsek István.

Körmend-Soproni sÖrdögök 85:56 (15:10, 19:15, 28:14, 23:17). - Vezette: Esztergályos, Gráczer.

Körmend: Dávid 13, Varga -, Doktor 6, Molnár L. 2, Laczó -, Németh Á. 3, Németh A. 9, Kozó 11, Pungor Sz. 20/3, Golomán 15, Pungor B. 6.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco: Kiss K. -, Kovács B. 7, Popgyákunik 12, Galambos Mátyás 7/3, Kozma M. 10, Kovács A. -, Somogyi P. -, Zábó 8, Hódi 14/6, Sásdi -, Gábor 7/3, Zrínyi -.

Körmend: Dávid -, Varga -, Doktor 8, Molnár L. -, La-czó -, Németh Á. 4, Németh A. 7, Kozó 4, Pungor Sz. 9, Golomán 11, Pungor B. -. Edző: Érsek István.

Körmend-Soproni sÖrdögök 85:56 (15:10, 19:15, 28:14, 23:17). - Vezette: Esztergályos, Gráczer.

Körmend: Dávid 13, Varga -, Doktor 6, Molnár L. 2, Laczó -, Németh Á. 3, Németh A. 9, Kozó 11, Pungor Sz. 20/3, Golomán 15, Pungor B. 6.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Körmend: Dávid -, Varga -, Doktor 8, Molnár L. -, La-czó -, Németh Á. 4, Németh A. 7, Kozó 4, Pungor Sz. 9, Golomán 11, Pungor B. -. Edző: Érsek István.

Körmend-Soproni sÖrdögök 85:56 (15:10, 19:15, 28:14, 23:17). - Vezette: Esztergályos, Gráczer.

Körmend: Dávid 13, Varga -, Doktor 6, Molnár L. 2, Laczó -, Németh Á. 3, Németh A. 9, Kozó 11, Pungor Sz. 20/3, Golomán 15, Pungor B. 6.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Körmend: Dávid -, Varga -, Doktor 8, Molnár L. -, La-czó -, Németh Á. 4, Németh A. 7, Kozó 4, Pungor Sz. 9, Golomán 11, Pungor B. -. Edző: Érsek István.

Körmend-Soproni sÖrdögök 85:56 (15:10, 19:15, 28:14, 23:17). - Vezette: Esztergályos, Gráczer.

Körmend: Dávid 13, Varga -, Doktor 6, Molnár L. 2, Laczó -, Németh Á. 3, Németh A. 9, Kozó 11, Pungor Sz. 20/3, Golomán 15, Pungor B. 6.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Körmend-Soproni sÖrdögök 85:56 (15:10, 19:15, 28:14, 23:17). - Vezette: Esztergályos, Gráczer.

Körmend: Dávid 13, Varga -, Doktor 6, Molnár L. 2, Laczó -, Németh Á. 3, Németh A. 9, Kozó 11, Pungor Sz. 20/3, Golomán 15, Pungor B. 6.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Körmend-Soproni sÖrdögök 85:56 (15:10, 19:15, 28:14, 23:17). - Vezette: Esztergályos, Gráczer.

Körmend: Dávid 13, Varga -, Doktor 6, Molnár L. 2, Laczó -, Németh Á. 3, Németh A. 9, Kozó 11, Pungor Sz. 20/3, Golomán 15, Pungor B. 6.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Körmend: Dávid 13, Varga -, Doktor 6, Molnár L. 2, Laczó -, Németh Á. 3, Németh A. 9, Kozó 11, Pungor Sz. 20/3, Golomán 15, Pungor B. 6.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Körmend: Dávid 13, Varga -, Doktor 6, Molnár L. 2, Laczó -, Németh Á. 3, Németh A. 9, Kozó 11, Pungor Sz. 20/3, Golomán 15, Pungor B. 6.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

ZTE KK/B-Falco KC Szombathelyi SI/C 58:70 (16:12, 16:18, 7:22, 19:18). - Zalaegerszeg, rájátszás az 5-8. helyért.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco: Csonka 14, Gáspár -, Garger -, Hacker 2, Kártyás 4, Piroska 4, Széles 34, Újvári 8, Unger -, Zsámár 4. Edző: Bognár Éva.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco KC/C-ZTE KK/C 90:38 (26:5, 19:16, 16:3, 29:14).

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco: Csonka 8, Gáspár -, Garger 13, Hacker 2, Kártyás 18, Piroska 16, Széles 10, Újvári 14, Unger 2, Zsámár 7/3.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Flextronics KSZC-Falco KC Szombathelyi SI/B 14:132 (3:32, 4:33, 2:34, 5:33). - Nagykanizsa, rájátszás a 9-12. helyért.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco: Durázi 18, Galambos Mihály 9, Horváth M. 11, Kincses 4, Kiss V. 8, Kozma G. 14, Nagy 6, Sulyok 4, Szanati G. 14, Szombath 18, Tóth N. 8, Veres 18. Edző: Szarka Zsuzsanna, Bíró Zsófia.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco KC/B-Kanizsa KK/A 108:17 (21:8, 29:4, 24:0, 34:5).

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Falco: Durázi 12, Galambos Mihály 6, Horváth M. 7, Kincses -, Kiss V. 4, Kozma G. 8, Nagy 14, Sulyok 4, Szanati G. 8, Szombath 22, Tóth N. 11, Veres 12.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!