2010.02.19. 07:29

Kézilabdatornát nyert a Sárvárfürdő

Felkészülési női kézilabdatornán veretlenül lett tornagyőztes a Sárvár együttese.

Gergácz Zoltán

Körmenden, a városi sportcsarnokban hat csapat részvételével női felkészülési kézilabdatornát rendezett a Körmendi DMTE.

Az A-csoportban szereplő, NB II-es Sárvárfürdő-Kinizsi együttese a csoportmérkőzések során a Lentit 12:10-re, a Botfa együttesét 20:16-ra verte.

A másik vasi résztvevő, a B-csoportban szereplő Körmendi DMTE a Zalaszentgrót ellen 24:14, a Zalaegerszeg ellen 20:17-es győzelmet aratott, így a két vasi gárda vívta a döntőt. A végig izgalmas és szoros finálét a Sárvár nyerte 20:19 arányban, harmadik helyen a Lenti végzett.