Sport

2010.02.09. 03:27

Verhetetlen vasi serdülő-kosárcsapatok

Az országos serdülő fiú kosárbajnokság Nyugati-területének rájátszását mindhárom vasi csapat jól kezdte.

Vastag Nándor

Falco: Gőczi -, Kovács B. 21, Popgyákunik 8, Galambos Mátyás -, Kozma M. 11, Kovács A. -, Somogyi P. 4, Zábó 6, Hódi 13, Kiss K. -, Gábor 8, Zrínyi 12, Ajkay 2, Sásdi -. Edző: Döbörhegyiné Hajnal Edit, Váradiné Szarka Ildikó.

Albacomp DKKS/A-Falco KC/A 59:105 (18:28, 13:23, 12:30, 16:24). - Vezette: Németh A., Szabó L.

Falco: Gőczi -, Kovács B. 31/6, Popgyákunik 18/12, Galambos Mátyás -, Kozma M. 18, Kovács A. -, Somogyi P. -, Zábó 10, Hódi 15/3, Kiss K. -, Gábor 2, Zrínyi 4, Ajkay 2, Sásdi 5.

Körmendi Törpördögök-Albacomp/A 71:58 (18:16, 24:18, 15:13, 14:11). - Vezette: Németh A., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 10, Molnár L. 2, Németh II. Á. 4, Németh A. 12, Kozó 16, Pungor Sz. 10, Golomán 13, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -. Edző: Érsek István.

Fehérvár KC/B-Körmend 65:89 (23:20, 9:23, 18:28, 15:18). - Vezette: Szabó L., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 16, Molnár L. 6, La-czó -, Németh II. Á. 5/3, Németh A. 25, Kozó 9, Pungor Sz. 20/3, Golomán 4, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -.

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Falco: Gőczi -, Kovács B. 21, Popgyákunik 8, Galambos Mátyás -, Kozma M. 11, Kovács A. -, Somogyi P. 4, Zábó 6, Hódi 13, Kiss K. -, Gábor 8, Zrínyi 12, Ajkay 2, Sásdi -. Edző: Döbörhegyiné Hajnal Edit, Váradiné Szarka Ildikó.

Albacomp DKKS/A-Falco KC/A 59:105 (18:28, 13:23, 12:30, 16:24). - Vezette: Németh A., Szabó L.

Falco: Gőczi -, Kovács B. 31/6, Popgyákunik 18/12, Galambos Mátyás -, Kozma M. 18, Kovács A. -, Somogyi P. -, Zábó 10, Hódi 15/3, Kiss K. -, Gábor 2, Zrínyi 4, Ajkay 2, Sásdi 5.

Körmendi Törpördögök-Albacomp/A 71:58 (18:16, 24:18, 15:13, 14:11). - Vezette: Németh A., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 10, Molnár L. 2, Németh II. Á. 4, Németh A. 12, Kozó 16, Pungor Sz. 10, Golomán 13, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -. Edző: Érsek István.

Fehérvár KC/B-Körmend 65:89 (23:20, 9:23, 18:28, 15:18). - Vezette: Szabó L., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 16, Molnár L. 6, La-czó -, Németh II. Á. 5/3, Németh A. 25, Kozó 9, Pungor Sz. 20/3, Golomán 4, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -.

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Albacomp DKKS/A-Falco KC/A 59:105 (18:28, 13:23, 12:30, 16:24). - Vezette: Németh A., Szabó L.

Falco: Gőczi -, Kovács B. 31/6, Popgyákunik 18/12, Galambos Mátyás -, Kozma M. 18, Kovács A. -, Somogyi P. -, Zábó 10, Hódi 15/3, Kiss K. -, Gábor 2, Zrínyi 4, Ajkay 2, Sásdi 5.

Körmendi Törpördögök-Albacomp/A 71:58 (18:16, 24:18, 15:13, 14:11). - Vezette: Németh A., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 10, Molnár L. 2, Németh II. Á. 4, Németh A. 12, Kozó 16, Pungor Sz. 10, Golomán 13, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -. Edző: Érsek István.

Fehérvár KC/B-Körmend 65:89 (23:20, 9:23, 18:28, 15:18). - Vezette: Szabó L., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 16, Molnár L. 6, La-czó -, Németh II. Á. 5/3, Németh A. 25, Kozó 9, Pungor Sz. 20/3, Golomán 4, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -.

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Albacomp DKKS/A-Falco KC/A 59:105 (18:28, 13:23, 12:30, 16:24). - Vezette: Németh A., Szabó L.

Falco: Gőczi -, Kovács B. 31/6, Popgyákunik 18/12, Galambos Mátyás -, Kozma M. 18, Kovács A. -, Somogyi P. -, Zábó 10, Hódi 15/3, Kiss K. -, Gábor 2, Zrínyi 4, Ajkay 2, Sásdi 5.

Körmendi Törpördögök-Albacomp/A 71:58 (18:16, 24:18, 15:13, 14:11). - Vezette: Németh A., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 10, Molnár L. 2, Németh II. Á. 4, Németh A. 12, Kozó 16, Pungor Sz. 10, Golomán 13, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -. Edző: Érsek István.

Fehérvár KC/B-Körmend 65:89 (23:20, 9:23, 18:28, 15:18). - Vezette: Szabó L., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 16, Molnár L. 6, La-czó -, Németh II. Á. 5/3, Németh A. 25, Kozó 9, Pungor Sz. 20/3, Golomán 4, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -.

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Falco: Gőczi -, Kovács B. 31/6, Popgyákunik 18/12, Galambos Mátyás -, Kozma M. 18, Kovács A. -, Somogyi P. -, Zábó 10, Hódi 15/3, Kiss K. -, Gábor 2, Zrínyi 4, Ajkay 2, Sásdi 5.

Körmendi Törpördögök-Albacomp/A 71:58 (18:16, 24:18, 15:13, 14:11). - Vezette: Németh A., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 10, Molnár L. 2, Németh II. Á. 4, Németh A. 12, Kozó 16, Pungor Sz. 10, Golomán 13, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -. Edző: Érsek István.

Fehérvár KC/B-Körmend 65:89 (23:20, 9:23, 18:28, 15:18). - Vezette: Szabó L., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 16, Molnár L. 6, La-czó -, Németh II. Á. 5/3, Németh A. 25, Kozó 9, Pungor Sz. 20/3, Golomán 4, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -.

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Falco: Gőczi -, Kovács B. 31/6, Popgyákunik 18/12, Galambos Mátyás -, Kozma M. 18, Kovács A. -, Somogyi P. -, Zábó 10, Hódi 15/3, Kiss K. -, Gábor 2, Zrínyi 4, Ajkay 2, Sásdi 5.

Körmendi Törpördögök-Albacomp/A 71:58 (18:16, 24:18, 15:13, 14:11). - Vezette: Németh A., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 10, Molnár L. 2, Németh II. Á. 4, Németh A. 12, Kozó 16, Pungor Sz. 10, Golomán 13, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -. Edző: Érsek István.

Fehérvár KC/B-Körmend 65:89 (23:20, 9:23, 18:28, 15:18). - Vezette: Szabó L., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 16, Molnár L. 6, La-czó -, Németh II. Á. 5/3, Németh A. 25, Kozó 9, Pungor Sz. 20/3, Golomán 4, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -.

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Körmendi Törpördögök-Albacomp/A 71:58 (18:16, 24:18, 15:13, 14:11). - Vezette: Németh A., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 10, Molnár L. 2, Németh II. Á. 4, Németh A. 12, Kozó 16, Pungor Sz. 10, Golomán 13, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -. Edző: Érsek István.

Fehérvár KC/B-Körmend 65:89 (23:20, 9:23, 18:28, 15:18). - Vezette: Szabó L., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 16, Molnár L. 6, La-czó -, Németh II. Á. 5/3, Németh A. 25, Kozó 9, Pungor Sz. 20/3, Golomán 4, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -.

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Körmendi Törpördögök-Albacomp/A 71:58 (18:16, 24:18, 15:13, 14:11). - Vezette: Németh A., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 10, Molnár L. 2, Németh II. Á. 4, Németh A. 12, Kozó 16, Pungor Sz. 10, Golomán 13, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -. Edző: Érsek István.

Fehérvár KC/B-Körmend 65:89 (23:20, 9:23, 18:28, 15:18). - Vezette: Szabó L., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 16, Molnár L. 6, La-czó -, Németh II. Á. 5/3, Németh A. 25, Kozó 9, Pungor Sz. 20/3, Golomán 4, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -.

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 10, Molnár L. 2, Németh II. Á. 4, Németh A. 12, Kozó 16, Pungor Sz. 10, Golomán 13, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -. Edző: Érsek István.

Fehérvár KC/B-Körmend 65:89 (23:20, 9:23, 18:28, 15:18). - Vezette: Szabó L., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 16, Molnár L. 6, La-czó -, Németh II. Á. 5/3, Németh A. 25, Kozó 9, Pungor Sz. 20/3, Golomán 4, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -.

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 10, Molnár L. 2, Németh II. Á. 4, Németh A. 12, Kozó 16, Pungor Sz. 10, Golomán 13, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -. Edző: Érsek István.

Fehérvár KC/B-Körmend 65:89 (23:20, 9:23, 18:28, 15:18). - Vezette: Szabó L., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 16, Molnár L. 6, La-czó -, Németh II. Á. 5/3, Németh A. 25, Kozó 9, Pungor Sz. 20/3, Golomán 4, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -.

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Fehérvár KC/B-Körmend 65:89 (23:20, 9:23, 18:28, 15:18). - Vezette: Szabó L., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 16, Molnár L. 6, La-czó -, Németh II. Á. 5/3, Németh A. 25, Kozó 9, Pungor Sz. 20/3, Golomán 4, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -.

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Fehérvár KC/B-Körmend 65:89 (23:20, 9:23, 18:28, 15:18). - Vezette: Szabó L., Soós.

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 16, Molnár L. 6, La-czó -, Németh II. Á. 5/3, Németh A. 25, Kozó 9, Pungor Sz. 20/3, Golomán 4, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -.

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 16, Molnár L. 6, La-czó -, Németh II. Á. 5/3, Németh A. 25, Kozó 9, Pungor Sz. 20/3, Golomán 4, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -.

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Körmend: Dávid 4, Varga -, Doktor 16, Molnár L. 6, La-czó -, Németh II. Á. 5/3, Németh A. 25, Kozó 9, Pungor Sz. 20/3, Golomán 4, Pungor B. -, Németh I. Á. -, Albert -.

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

A Falco KC a két győzelemmel már biztosította helyét a 16 csapatos középdöntőben, a Körmend nagyot lépett a továbbjutás felé. (Ebbe a szakaszba a csapatok hozták magukkal a korábbi eredményt: a Falco a Körmendet, az Albacomp a Fehérvárt kétszer múlta felül.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Falco KC Szombathelyi SI/C-Pápai KC 100:31 (27:9, 35:2, 19:8, 19:12). - Sopron, rájátszás a Nyugati-terület 9-12. helyéért.

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Falco: Csonka 18, Dévai 2, Gáspár -, Garger 6, Kártyás 4, Kisfaludy 6, Puskás 9, Somogyi Á. 6, Szabó 6, Széles 25, Tömböly 3, Újvári 9/3, Zsámár 6. Edző: Bognár Éva.

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Veszprémi ESC-Falco KC/C 48:70 (5:24, 12:15, 12:17, 19:14).

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Falco: Csonka 11, Gáspár -, Garger 4, Kártyás 5, Kisfaludy 2, Puskás -, Somogyi Á. 15/9, Szabó 4, Széles 12, Tömböly -, Újvári 11/3, Unger 4, Zsámár 2.

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

A rájátszás első fordulóját két magabiztos győzelemmel kezdte a Falco KC/C. (A csoportban a Soproni Tigrisek szerepelnek még, melytől kétszer kikaptak a vasiak.)

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!