2010.06.25. 12:40

Megyei III-as Bajnok Tornája Izsákfán

A Vas megyei Labdarúgó Szövetség és az Izsákfai KSK közös szervezésében vasárnap 14 órától a helyi sportpályán rendezik meg a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokságokban (négy csoport) bajnoki címet szerzett együttesek részére a Bajnokok Tornáját

Gergácz Zoltán

A nyitómérkőzésen, 14.30 órától a Bozzai-Őrimagyarósd, majd 15.35-tól a Simaság-Söpte találkozóra kerül sor. Ezt követően 16.40-től a két vesztes a bronzéremért játszik, míg a döntő a győztesek részvételével 17.45 órakor veszi kezdetét.

Zárásként, 18.45 órától a Bajnokok Tornájának győztese a helyi csapattal méri össze erejét.