2010.09.12. 19:24

Megyei II.osztály Sárvár: megverte a Simaság a Haladást, hibátlan a Kenyeri

A Simaság szállította a forduló meglepetését a megyei II. osztály Sárvári-csoportjában, mégpedig azzal, hogy Szombathelyen győzött a Haladás VSE ellen. Igazi derbit rendeztek Bőben, ahol a hazaiak a Kenyerit fogadták, a vendégek már az első félidőben eldöntötték a mérkőzést.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Ölbő-Csénye 5-3 (1-3).
Ölbő, 150 néző, vezette:
Vámos.
A második félidőben a minden csapatrészben feljavuló ölbőiek  akiknél mindenki jól teljesített  óriási iramot diktálva teljesen megérdemelten fordították maguk javára az eredményt.
Gólszerző: Sümegi 2, Koksa, Tóth A., Vas, illetve Horváth B., Vajda. - Jók: Máhr, Kovács T., Vajda (mindhárom Csénye). - Kiállítva: Horváth B. (Csénye).  - Ifi: 1-2.

Szeleste-Pósfa-Ostffyasszonyfa 2-1 (1-0).
Szeleste, 130 néző, vezette:
Vincze.
A nagy tempóban játszó Ostffyasszonyfa kis szerencsével a döntetlent elérhette volna, de a hazaiak a 90. percben kapott jogos büntetővel otthon tartották a három pontot.
Gólszerzők: Szakály, Szigeti (11-esből), illetve Komáromi. - Jók: Amatics, Burkon, Simon, illetve Vass, Vörös, Eőry D., Eőry I. - Ifi: 1-0.

Jákfa-Gérce 1-1 (1-1).
Jákfa, 80 néző, v.:
Horváth Á.
Kiegyenlített meccsen igazságos döntetlen született.
G.: Fodor, illetve Hompok. - Jók: Szabó A., Szabó D., Pup, Tamás, illetve Hompok. - Ifi: 1-1.

Haladás VSE U18-Simaság 0-1 (0-1).
Szombathely, 50 néző, v.:
Kondor.
Az enervált hazaiak későn eszméltek, így nem tudták elkerülni a vereséget.
G.: Varga P. - Jók: Szíj, Fritz, Gergó, illetve Varga B., Eredics, Nagy. - Ifi: 3-1.

Sitke Sárvári Security-Rábasömjén 5-2 (3-0).
Sitke, 70 néző, v.:
Figerl.
Az eredményesen focizó sitkeiek az első játékrészben eldöntötték a három pont sorsát.
G.: Ádám 2 (egyet 11-esből), Döbröntei, Mórocz T., Ruzsics, illetve Horváth K., Gyűrű. - Jók: Komáromi, Ádám, Varga, illetve Horváth Gy., Halász, Gyűrű. - Ifi: 5-1.

Bő-Kenyeri 0-3 (0-1).
Bő, 150 néző, v.:
Pénzes.
A mérkőzés hazai mérlege két kapufa és egy  vitatható módon  meg nem adott gól.
G.: Nyári 2, Pécz. - Jók: Baráth, Marton G., illetve Nyári. - Ifi: 0-0.

Bozzai-Mersevát 5-1 (1-1).
Bozzai, 100 néző, v.:
László.
Az első félidőben nagy helyzetek maradtak ki mindkét oldalon, de a szünet után Bakonyi vezérletével hengerelt a Bozzai.
G.: Bakonyi 3, Cseresznyák, Márffy, illetve Gyurák. - Jók: Bakonyi, Cseresznyák, Süle, Márkus, Szalay (mind Bozzai). - Ifi: 1-3.

Hegyhát SE Sótony-Uraiújfalu 0-2 (0-0).
Sótony, 70 néző, v.:
Mórocz.
Ha néhány hazai focista nem a játékvezető ítéleteivel, hanem a játékkal foglalkozna, akkor talán az eredmények is jobbak lennének.
G.: Lónai 2. - Jók: Szabó A., Czinder, Bősze II. I., illetve Varga, Tóth-Toki, Sán-dor, Lónai.  K.: Bősze I. I. (Hegyhát). - Ifi: 0-3.

A 6. forduló programja. Szeptember 19. (vasárnap), 16.00: Jákfa-Haladás, Gérce-Szeleste, Ostffyasszonyfa-Hegyhát, Uraiújfalu-Ölbő, Csénye-Bő, Kenyeri-Bozzai, Mersevát-Sitke, Rábasömjén-Simaság.