2010.09.14. 02:24

Rossz celli kézis rajt

Idegenbeli vereséggel kezdte a 2010/2011-es NB II-es férfi kézilabda-bajnokságot a Celldömölk együttese.

CVSE: Orbán - Tóth, Németh 3, Koronczai 4, Lendvai 3, Skoda 5, Berghoffer 4. Csere: Mészárics (kapus), Bakonyi 1, Rozmán 3, Süle, Ahmetovics. Edző: Kósa Ottó.

A vendégek jól kezdték a mérkőzést (18. perc: 3-8), ám a hazaiak még időben rendezték a soraikat (26. perc: 10-8). Fordulás után egy ideig fej fej mellett haladtak a csapatok, de a Pápa szép lassan némi lépéselőnyre tett szert (50. perc: 21-19). A hajrában a hazaiak sokat játszhattak emberelőnyben, így felőrölték az egyébként több hétméterest is hibázó vasiakat. - Ifi: 29-20 (16-5). - Jó: Tánczos.

A másik vasi NB II-es férfi gárda, a Borhotel-Szentgotthárdi KK nem lépett pályára a hétvégén.