2011.05.24. 02:27

Szabó Fruzsina remek formában: jól teniszeztek a Sabaria TC fiataljai

Remekül sikerült versenyeket tudhatnak maguk mögött a Sabaria TC korosztályos teniszezői - ám közülük is kiemelkedik Szabó Fruzsina teljesítménye.

Zalaegerszegen rendezték a korosztályos magyar top 10-ek - a korosztályos ranglisták első tíz helyezettjeinek -versenyét, ahol négy nap alatt bonyolították le a körmérkőzéseket, mindenki kilenc mecs-cset játszott. Az erőpróbán a Sabaria TC teniszezői képviselték a szombathelyi színeket. A 12 éves lányok között a ranglistavezető, Horvátországból hazatérő Szabó Fruzsina magabiztosan szerzett bajnoki címet. Babos Eliza ugyanebben a korosztályban ötödikként zárt, a 12 éves fiúk között pedig Szabó András lett ugyancsak ötödik. A 14 esztendősök mezőnyében Kenéz Kata a nyolcadik helyen végzett, míg Kovács Barbara érmet szerzett, a dobogó harmadik fokára állhatott. Ezekkel az eredményekkel Szabó Péter szakedző tanítványai az elmúlt évek top 10-es versenyeinek a legeredményesebb szereplését tudhatják magukénak.