2011.07.12. 02:28

Amerikai foci: Interliga-győztes Crushers-játékosok

Amerikai fociban az Interliga kupagyőztese a Győr Sharks gárdája lett, amelyben hét szombathelyi játékos is szerepelt.

Gergácz Zoltán

Jól kezdett a győri együttes. A kiegyenlített és 0-0-val zárult első negyed után Schwarcz két touch down-jával (TD), valamint az értékesített extrákkal meglépett 14-0-ra, ám jött a szerb válasz, így 14-13-mal zárult a félidő. A harmadik negyedben Gallai TD-je, valamint egy újabb sikeres extrakísérlet után ismét a győriek húztak el (21-13). Az utolsó játékrész szerb fölényt és pontokat hozott (21-21), így következett a hosszabbítás. A pénzfeldobást a győriek nyerték, s a védekezést választották. Ez sikerült, majd támadásban Schwarcz TD-je győri kupagyőzelmet eredményezett. Valamennyi vasi játékos kivette részét a kupasikerből.