2012.04.07. 02:29

SZAK-os siker a területi versenyen

A vártnál kevesebben indultak Nyugat-Magyarország 2012. évi területi felnőtt asztalitenisz ranglistaversenyén.

A vasárnapi időpontot ugyan az Országos Asztalitenisz Szövetség jelölte ki, de több csapat is játszott bajnokit. Így tizenegy szakosztály versenyzői álltak asztalhoz a celldömölki alsósági sportcsarnokban, Vasból a házigazda CVSE-Swietelsky-Wewalka és a Szombathelyi AK játékosai. Utóbbiak voltak érdekeltek az éremosztáskor: Fixl Balázs és ifj. Szarka Tibor megnyerte a párosok küzdelmét, de egyesben is Vaida Florin két tanítványa vitte a prímet. Ők játszották a döntőt is; 3:0-s győzelmével Fixlé lett az első hely, ifj. Szarka Tiboré pedig az ezüst.