2013.10.21. 14:03

HVSE-SZoESE: vereség egyetlen bajnoki ponttal

Pécs - A HVSE-SZoESE NB II-es női röplabdacsapatának jó játékkal is csak egy pontot sikerült elhoznia Pécsről.

A szombathelyiek kezdték jobban a mérkőzést, de felzárkózott a PEAC. Fej fej mellett érkezett a végjátékba a két csapat (21-21) – a pécsi nyitások nyerőnek bizonyultak (25-23). A második szettet jó sáncokkal végig a HVSE uralta (18-25), ahogyan a következőt is (19-25). Aztán felébredtek a hazaiak és egyenlítettek (25-22). A döntő játszmában 10-10-ig nyílt volt a meccs. A vasiak aztán nyitást rontottak, a játékvezető pedig három ajándékpontot is ítélt a pécsieknek (15-11). A 3:2-es vereség azért egy bajnoki pontot ér a SZoESE-nek.

PTE-PEAC–Haladás VSE-SZoESE 3:2 (23, -18, -19, 22, 11)

Pécs, NB II-es női röplabda-mérkőzés.

HVSE-SZoESE: Horváth M., Tóth, Szalontai E., Szalontai P., Werkman, Koronczai. Csere: Erdősi, Homor, Simon R. Edző: Bodzer Attila.