2013.11.10. 20:45

Remek iramú rangadót nyert a Balassa-csapat a Cell ellen

A megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban a Répcelak 4-3-ra verte a Celldömölköt.

Bük -Uraiújfalu 3-0 (2-0). Bük, 50 néző, vezette: Bazsó.

A Bük a vártnál könnyebben nyert. Gólszerzők: Hajós 2, Györe. Jók: Hajós, Györe, Kiss G., Marton Z., illetve Pap, Varga P. Ifi: 2-1.

Kőszeg -Szentgotthárd 2-1 (1-0). Kőszeg, 80 néző, vezette: Hittaller.

Az irreális körülmények között lejátszott mérkőzésen megérdemelten nyert a Kőszeg. G.: Weltler, Varga B., illetve Kovács. Jók: Táncsics, Őry, Lintner, Gugcsó, Simonics, Varga (mind Kőszeg). Ifi: 0-2.

Kemenesalja- Király SZE 5-3 (3-1). Vönöck, 85 néző, vezette: Magyar.

Változatos, izgalmas mérkőzésen a hazai csapat jobban alkalmazkodott az időjáráshoz. A hazaiaknál mindenki jó teljesítményt nyújtott. G.: Iker 2, Németh R. 2, Erdélyi, illetve Pockmecz, Bolfán, Kovács Sz. (11-esből). Jók: Kiss K., Pockmecz (Király SZE). Ifi: 2-1.

Haladás VSE -Magyarszecsőd 1-4 (0-0). Szombathely, 50 néző, vezette: Kártyás.

Az első félidőben a hazaiak, szünet után a vendégek voltak jobbak. G.: Csire, illetve Takács, Sátori, Nagy B., Lukács (öngól). Jók: Nagy B., Sátori, Hegedűs (mind Magyarszecsőd).

Sárvár -Rábapaty 7-0 (2-0). Sárvár, 100 néző, vezette: Derdák.

A kontrára berendezkedő vendégek ellen a sárváriak győzelme csak az első gólig volt kérdéses. A vendéglátóknál valamennyi labdarúgó jól játszott. G.: Sinka 2, Kocsis 2, Csernák, Nagy A., Osvald M. Jók: Varga D., dr. Tar, Dugovics, Toldi (mind Rábapaty). Kiállítva: Tőke (Rábapaty). Ifi: 7-1.

Répcelak- Celldömölk 4-3 (3-2). Répcelak, 250 néző, vezette: Vass.

Nyíltsisakos, az osztály színvonalát meghaladó, ám a durvaságtól sem mentes meccsen a derekasan küzdő Celldömölk ellen megérdemelten nyert a hazai csapat. G.: Tóth D., Nyírő, Tóth Zs., Csordás, illetve Manganelli, Bodor, Koncz (öngól). Jók: Baranyai, Pados, Tóth D., Nyíró, Csordás, Tóth Zs., illetve Bodor, Enyingi Marcell. Kiállítva: Manganelli.

Vép -Kemenesmagasi 4-1 (2-1). Vép, 100 néző, vezette: Gaál.

A két csapat között ennyi különbség volt. Gólszerzők: Illés 2, Szalai, Szemes, illetve Őri. Jók: Illés, Szalai, Joó, Szemes, illetve Döbrönte, Verrasztó. Ifi: 11-1.

Vasvár- Jánosháza 1-0 (0-0). Vasvár, 100 néző, vezette: Takács R.

Hatalmas iramú mérkőzésen a Vasvár győzni akarásának köszönheti a három pontot. G.: Döbör. Jók: Döbör, Varga Á., Varga R., Smolczer, illetve Smidéliusz, Orosz, Pintér. Kiállítva: Orosz. Ifi: 4-1.