2015.04.13. 15:58

Idegenben kaptak ki a szentgotthárdi kézisek

Idegenbeli vereséggel folytatta az NB II-es férfi kézilabda-bajnokságot a Pawel Packing Szentgotthárd.

Georgikon DSE Keszthely–Pawel Packing-Szentgotthárdi KK 28-24 (11-13)
Keszthely, 100 néző, NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés, vezette: Takács, Varga.
Szentgotthárd: Szoták – Németh, Vadász 7, Hegyi 3, Csipszer, KOZÁK 9, Hertelendy 1. Csere: Orbán, Surányi (kapus), Mákos P. 1, MÁKOS M. 3, Csalló, Sinka, Gáspár. Edző: Ernst Attila.

Egy erős, dobogóért küzdő csapat fogadta a Gotthárdot. Ám a vasiak szervezett, pontos játékkal az egész első félidőben irányították a játékot. Fordulás után viszont sok hibát vétettek, inkább az egyéni játékot erőltették, ezt kihasználva fordított és végül megnyerte a mérkőzést a motivált, harcos házigazda. Tizenhét játéknap után a Szentgotthárd a harmadik a 12 csapatot felvonultató tabellán. Junior: 27-28.