2016.09.21. 12:02

Jól rajtolt a Szentgotthárd férfi kézicsapata

Pápa - Remek idegenbeli győzelemmel kezdte a szezont a Szentgotthárdi KK NB II-es férfi kézilabdacsapata.

Bakonyerdő Pápa-Szentgotthárdi KK 22-25 (8-9)

Pápa, néző, NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés, vezette: Altmár K., Horváth M.

Szentgotthárd: SURÁNYI - Németh D. 1, CSIPSZER 8, Kozák, BOUTI 3, HERTELENDY 9/4, Hegyi 1. Csere: Surányi, Szoták (kapusok), Végh, Mákos M. 1, Bokor, Háklár, Szakács, Kocsis 2/1. Játékos-edző: Csipszer Péter.

Az első félidőben a védekezésé volt a hangsúly mindkét együttesnél. A szentgotthárdi csapat a 15. percben 6-3-as vezetést alakított ki magának, amiből a félidő végére csupán egyetlen gól előnye maradt. A második játékrészben a vendégek jobb rajtott vettek és elhúztak (35. perc: 14-10). A folytatásban felváltva estek a gólok, biztosan vezettek, jól játszottak a vasiak (50. perc: 21-15). A hajrában a gotthárdi oldalon már mindenki játéklehetőséghez jutott, de így is simán be lett gyűjtve a két bajnoki pont. Junior: 54-16.