2014.03.24. 16:33

Szentgotthárd KK: Jobban bírták a végjátékot

Az NB II-es férfi kézilabda-bajnokság 16. fordulójában idegenben aratott fontos győzelmet az éllovas Pawel Packing Szentgotthárd KK.

Ácsi Kinizsi SCPawel Packing Szentgotthárdi KK 35-37 (19-21)

Ács, 200 néző, NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés, vezette: Ács, Tóbiás

Szentgotthárd: Surányi K. – Hetelendy 5, KOZÁK 8, Sinka 3, Huszár 3, HEGYI 5, PARS 8/3. Csere: Surányi I., Páli (kapusok), Kocsis T 2, MÁKOS M., Szakács 2, Katona 1, Ernst P., Csipszer, Kocsis Gy. Edző: Ernst Attila

Ifi: 21-30.

A tavalyi ezüstérmes, jó erőt képviselő Ács fogadta az éllovas, remek formában lévő Gotthárdot. Ennek megfelelően színvonalas, hajtós meccset játszottak a csapatok. Az első félidőben rendre a vendégek vezettek néhány góllal (21. perc: 13-16), sőt, a második játékrész eleje is a vasiaknak sikerült jobban (38. perc: 21-25). De a házigazda nem adta fel, fordított (45. perc: 30-27). A hajrát viszont jobban bírta a Szentgotthárd (55. perc: 32-36), és végül begyűjtötte a fontos győzelmet.