Sportvilág

2009.12.19. 03:26

Döntetlennel zárt az U18-as együttes

Az U18-as fiú labdarúgó-válogatott az Izraelben zajló hagyományos téli nemzetközi ifjúsági tornát döntetlennel zárta.

Vastag Nándor

A Pisont István szövetségi edző által vezetett csapat utolsó mérkőzésén a szerbekkel 1:1-es döntetlent játszott. A Szombathelyi Haladás játékosai közül ezúttal is végig játszott Szvoboda Szabolcs és Jagodics Márk, Tar Krisztián az első félidőben kapott lehetőséget, Szakály Attila a 78. percben állt be. A válogatott egy ponttal, utolsóként fejezte be a küzdelmeket, korábban kikapott Németországtól (3:6) és Izraeltől (0:2) is. A tornát a németek nyerték, Izrael második, Szerbia harmadik lett.