Szombathely

2010.01.27. 07:08

Interaktív táblával bővült a terem

Hétfőtől interaktív digitális tábla, internet és oktatóprogramok segítségével tanulhatnak a szombathelyi Savaria Közlekedési Szakképző Iskola diákjai az új logisztikai szaktanteremben.

Maróthy Andrea

Átadták a Savaria Közlekedési Szakképző Iskola és Kollégium korszerűsített logisztikai szaktantermét hétfőn délután. A felújított tanteremben ezentúl a diákok egy interaktív digitális tábla segítségével tanulhatnak. A teremben a tanulók korszerű számítógépeket használhatnak, melyekre egyebek közt történelem és földrajz tantárgyhoz használható szoftvereket is telepítettek. Az iskola tanulóinak a ma már nélkülözhetetlen internet is rendelkezésükre áll a tanteremben.

- A korszerűsített szaktantermet nem csak számítástechnika órákon használják majd a diákok, hanem a digitális táblának és a komputerekre telepített oktatóprogramoknak köszönhetően a terem az interaktív történelem és földrajz óráknak, valamint egyéb szaktantárgyaknak is helyet adhat. Szeretnék a későbbiekben más tantárgyakhoz is használható szoftverekkel bővíteni a számítógépeket, hogy könnyebbé és élvezetesebb diákjainknak a többi tantárgy tanulását is - árulta el dr. Tatai Szabó Miklós, a szakképző iskola igazgatója.

A szaktanterem korszerűsítésére két és fél millió forintot fordított az iskola, melyet részben önerőből, részben pedig a szakképzési alap támogatásával valósíthatott meg. A tanterem modernizálásához az iskola tanulói is hozzájárultak, hiszen aktívan részt vettek a bővítés kivitelezésében.

- A korszerűsített szaktantermet nem csak számítástechnika órákon használják majd a diákok, hanem a digitális táblának és a komputerekre telepített oktatóprogramoknak köszönhetően a terem az interaktív történelem és földrajz óráknak, valamint egyéb szaktantárgyaknak is helyet adhat. Szeretnék a későbbiekben más tantárgyakhoz is használható szoftverekkel bővíteni a számítógépeket, hogy könnyebbé és élvezetesebb diákjainknak a többi tantárgy tanulását is - árulta el dr. Tatai Szabó Miklós, a szakképző iskola igazgatója.

A szaktanterem korszerűsítésére két és fél millió forintot fordított az iskola, melyet részben önerőből, részben pedig a szakképzési alap támogatásával valósíthatott meg. A tanterem modernizálásához az iskola tanulói is hozzájárultak, hiszen aktívan részt vettek a bővítés kivitelezésében.

A szaktanterem korszerűsítésére két és fél millió forintot fordított az iskola, melyet részben önerőből, részben pedig a szakképzési alap támogatásával valósíthatott meg. A tanterem modernizálásához az iskola tanulói is hozzájárultak, hiszen aktívan részt vettek a bővítés kivitelezésében.

A szaktanterem korszerűsítésére két és fél millió forintot fordított az iskola, melyet részben önerőből, részben pedig a szakképzési alap támogatásával valósíthatott meg. A tanterem modernizálásához az iskola tanulói is hozzájárultak, hiszen aktívan részt vettek a bővítés kivitelezésében.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!