Vasi foci

2009.12.08. 16:56

Biztosan nyerte a Legoland a celldömölki futball-teremtornát

A VulkánSport Egyesület az idén is megrendezte a hagyományos Mikulás Teremlabdarúgó Tornát a Vágány-út Kupáért. A viadalt a Legoland elnevezésű formáció nyerte.

A már ötödik alkalommal kiírt tornának a hagyományoknak megfelelően a celldömölki városi sportcsarnok adott otthont. Az erőpróbán 16 együttes vett részt. A csapatokat négy négyes csoportba sorsolták, a csoportokból a körmérkőzések után a két legjobb jutott tovább a nyolc közé, ők már egyenes kieséses rendszerben folytatták a küzdelmet.

A döntőbe a Legoland és a Futsal Special jutott, a meccset Legoland biztosan, 3:0-ra nyerte.

Végeredmény: 1. Legoland (A győztes csapat névsora: Búzás Balázs, Manganelli Zsolt, Ruzsa Norbert, Hajós Szabolcs, Lendvai Gábor, Heiner Péter, Fenyő Miklós, Balhási Ákos, Baki Balázs), 2. Futsal Special, 3. DC Ördögei, 4. Szivacsok.