Nyugati iksz: Soproni VSE - Szombathelyi Haladás II. 1:1

Kalász Milán góljával sokáig vezetett Sopronban a Haladás II., végül 1:1 lett a mérkőzés végeredménye. Fehér, Horváth András és Kulcsár is pályára lépett az NB II-es együttesben.

Soproni VSE-GYSEV - Szombathelyi Haladás II. 1:1 (0:1). - Sopron,100 néző, felkészülési-mérkőzés-

Haladás II.: Gőcze - Búrány, Fehér, Devecseri, Farkas - Horváth A., Szakály, Kulcsár, Kalász - Gyurján, Ugrai. II. félidő:  Dombó - Angyal, Szvoboda, Zsirai, Füredi - Szeles, Halmai, Hanzl, Dallos - Németh M., Maráczi. Edző: Tóth László.

A két nyugat-magyarországi csapat összecsapásán 22. percben megszerezte a vezetést a Haladás, Devecseri indítását Kalász átvette, két védőn is átjátszotta magát, majd 10 méterről a hálóba helyezett (0:1). Az első félidőben több gólhelyzetet is elhibázott a Haladás II.., eldönthette volna a meccset a vasi alakulat. A szünetben a teljes csapatot lecserélte Tóth László, a 76. percben egyenlített a Sopron.

Az NB II.Nyugati-csoportjának részletes programját itt elolvashatja.