Megyei III. osztály Nyugat: Váton ikszelt az őszi bajnok Vasasszonyfa (frissítve)

Döntetlenre végződött a Vát - Vasasszonyfa derbi a megyei III. osztályú bajnokság Nyugati-csoportjának zárófordulójában. Az asszonyfai csapat ezzel együtt őszi első, üldözői közül csak a kötelező győzelmet arató Herény tudott közelebb kerülni hozzá.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Bozsok - Gencsapáti 2:2 (1:0) - Bozsok, 40 néző, vezette: Körmendi.
Mindkét csapat megszerezhette volna a győzelmet, összeségében igazságos eredmény született. - Gólszerző: Regős M. 33., ifj. Hujber L. illetve Németh R. 60., Benes 64. - Jók: Kercselics, illetve Németh R.

Kőszeghegyalja - Cák 2:0 (0:0) - Kőszegszerdahely, 50 néző, vezette: Gaál.
Az első félidőben a Cák kihagyta helyzeteit, szünet után felülkerekedtek a hazaiak. - Gólszerző: Meci 88., Dudás 86. - Jók: Molnár, Geröly, Mersich, illetve Pongrácz, Szabó, Bodorkós.

Acsád - Vassurány 1:1 (1:0) - Acsád, 100 néző, vezette: Kovács Zs.
A hazai csapat őszi szezonjára jellemzően ezúttal is egy balszerencsés góllal veszített pontokat. - Gólszerző: Ökrös 16. illetve Lakner 87. - Jók: Kocsis A. I., Németh S., Farkas, illetve  Katona.

Horvátzsidány - Perenye 0:2 (0:1) - Horvátzsidány, 40 néző, vezette: Horváth J.
Megérdemelt vendégsiker született. - Gólszerző: Czethoffer 70., Krizmanich 15. - Jók: Horváth T., Krizmanich, Magyarics, Hraskó (mind Perenye).

Nemesbőd - Söpte 0:0 - Nemesbőd, 50 néző, vezette: Szabó J.
Ugyan nyerhettek volna a hazaiak, de nem felejthető, hogy a söptei csapat évek óta az osztály egyik legjobb, ha nem legjobb csapata. - Jók: Németh, Szerdahelyi, Péntek Á., Udvardi Sz., Dejcsics, illetve Varga T., Kovács A., Kovács E., Udvardi L., Szakály.

Vát - Vasasszonyfa 2:2 (0:1) - Vát, 60 néző, vezette: Rumi.
A második félidő alapján az őszi első örülhet az egy pontnak. - Gólszerző: Varga N. 59., Simon 62. illetve Kocsis 35., Spanyó 64.

Arborétum-Herény - Vasszilvágy 4:0 (1:0) - Szombathely-Herény, 30 néző, vezette: Török.
Hozta a kötelező győzelmet a hazai csapat. - Gólszerző: Tomor B. 40., Török P. 67., Szemes L. 2 (50., 66.) - Jók: Szemes L., Török A., Tomor, Rácz, illetve Varga Z., Nagy J.