f1

2015.09.02. 10:42

Te tudod, hogy a kedvencednek ki a kedvence?

Vélhetően minden Forma-1 rajongónak van kedvenc versenyzője. De vajon a versenyzőknek kik a kedvencei?

Motorsport Csatorna

Versenyző Versenyző példaképe Nem versenyző példaképe
Lewis Hamilton Ayrton Senna -
Nico Rosberg "Nincsen, de Mika Häkkinennek szurkoltam, mikor fiatal voltam. Nelson Mandela
Daniel Ricciardo Ayrton Senna és Dale Earnhardt Travis Pastrana és Chad Reed
Daniil Kvyat Michael Schumacher Roger Federer
Felipe Massa Michael Schumacher "Az édesapám"
Valtteri Bottas Mika Häkkinen "A barátnőm, Emilia Pikkarainen"
Sebastian Vettel "Németként Michael Schumacher gyerekkorom hőse, de meg kell említenem Sennát és Jochen Ridtet is. "Nagyra tartom az olyan embereket, mint például a Beatles tagjai, különösen John Lennon
Kimi Räikkönen James Hunt -
Fernando Alonso Ayrton Senna -
Jenson Button Alain Prost és Ayrton Senna Dave Stott és Mark Allen Iron Man bajnokok
Nico Hülkenberg "Ayrton Senna, mert nagyon elkötelezett versenyző volt." "Nagy tenisz rajongó vagyok és nagyon 
kedvelem Rafael Nadalt."
Sergio Perez "Ayrton Senna. Ő egy nagyszerű ember és remek versenyző volt, olyasvalaki, akire mindig felnéztem. Nagyon sokat segített a brazil embereknek." "Chapulin Colorado. Ő egy tévés személyiség az 1970-es évekből. Ő egy humorista, aki mindig megnevettet. Egyszer ráfestettem őt az egyik sisakomra."
Max Verstappen "Az édesapám" "Az édesanyám"
Carlos Sainz Fernando Alonso, Ayrton Senna, Carlos Sainz Rafael Nadal
Romain Grosjean "Nincsenek hőseim, de elismerem a nagy bajnokokat, és igyekszem tanulni tőlük." Fernand Grosjean (Alpesi síző, Romain nagyapja)
Pastor Maldonado Ayrton Senna Mike Tyson, Michael Jordan, Miguel Cabrera
Marcus Ericsson "Természetesen Ronnie Peterson, és mindig is felnéztem Kimi Räikkönenre." "Peter Forsberg, egy svéd jégkorong játékos"
Felipe Nasr Ayrton Senna "Édesapám, Samir."
Will Stevens Michael Schumacher "Édesapám"
Roberto Merhi Ayrton Senna -

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!