Foci

2011.08.31. 02:21

A répcelaki U17 sikere

A másodosztályú utánpótlás labdarúgó-bajnokság észak-nyugati-csoportjában a répcelaki U17 győzelemmel kezdett, míg a 2. fordulóban csak a sárvári U19 szerzett pontot.

Vastag Nándor

Répcelak: Őri - Maár, Seregély, Varga Dániel, Csapó - Őry, ORBÁN, Földvárszki (BUDAI), Póczik (Kiss D.) - MOlnár (Németh), Kiss G. Edző: Tóth Zsolt.

Gyorsabb és pontosabb játékkal pontot szerezhetett volna a Répcelak.

U17: Körmend-Répcelaki SE 1-3 (1-1). - V.: Vass. - E.: Csorba János. - Gól: Takács 2, Tóth Dávid. - Jók: Nagy, Verrasztó Márk, Fazekas, Takács, Varga Dávid.

Fegyelmezett, okos játékkal megérdemelten győzött a vendégcsapat.

Répcelaki SE-Gyirmót B 1-4 (0-2). - Répcelak, U19-es labdarúgó-mérkőzés, vezette: Tóth-Toki.

Répcelak: Őri - Varga Dániel, Budai, SEREGÉLY, Csapó (Horváth) - Őry, Németh (Végh), Kiss G., Póczik - PINEZITS, Kiss D. (Maár). - G.: Pinezits.

A jobb képességű Gyirmót ellen tisztességgel helytálltak a hazaiak.

U17: Répcelaki SE-Gyirmót B 1-7 (1-2). - V.: Kovács B. - G.: Dompi P. - Jók: Varga Dávid, Fazekas, Verrasztó Márk.

A nagy meleg és kényszerű cserék miatt a második félidőtől a jobb erőben lévő ellenfél fölénybe került.

Pápa-Sárvár FC 2-2 (2-0). - Pápa, U19-es labdarúgó-mérkőzés, vezette: Ákos.

Sárvár: KOLLARICS - Csicsai, RÁCZ, FARKAS D., Farkas G. - Fekete (Cseh), NAGY D., Tóbiás (Vass), Hegedűs - Szemes, KASZA. E.: Horváth József. - G.: Nagy D., Vass.

A jó iramú mérkőzésen kétgólos hátrányból mentett pontot a Sárvár.

U17: Pápa-Sárvár FC 6-0 (5-0). - V: Sztupák. - E.: Ádám Endre. - Jók: Nardai, Ódor.

Az első félidei megilletődöttség után jobban játszottak a vasiak, bár a mérkőzés ekkor már eldőlt.