Futsal: Admirál vereség a Budaörs otthonában

Ezúttal a jó játék is kevésnek bizonyult a vasi futsalosok számára az újabb pontszerzéshez.

Gergácz Zoltán

Aramis: Tyukász - NÉMETH, Hasenauer, Öreglaki, Agrizzi. Csere: SIVÁK, Dávid, RONI, Monteiro, Frank, Ködöböcz, Sikur. Edző: Frank Tamás.

Admirál: Németh K. - BAGÓ, CZEGLÉDI, EGLE, Husvéth. Csere: Matyi, Koronczai, Kádas, KOTTÁN, Horváth P., Halmos, Marton. Edző:  Pálmay Tamás.

A magyar válogatott szövetségi kapitánya, Frank Tamás által irányított és válogatottakkal tűzdelt hazaiakat meglepte a jól játszó vasi újonccsapat. Ugyan a hazaiak szereztek vezetést a 3. percben, de az 5 minutumban már 1-3 állt az eredményjelzőn. Jól játszott a Pálmay-legénység, a helyzetkihasználásra sem lehetett panasz. A rutinos hazaiaknak a szünetre sikerült ledolgozniuk a hátrányt. Fordulás után ismét meglépett két góllal a Haladás - 3-5, 4-6 - ám ezt követően kicsit lankadt az összpontosítás, s ezt könyörtelenül kihasználta a hazai pálya minden előnyét élvező budaörsi alakulat, amelyben a Répcelakon is megfordult és négy gólig jutó Roni nyerőemberré lépett elő. - Gólszerzők: Roni 4, Sivák 2, Frank, Németh P., Öreglaki, illetve Egle 2, Kádas, Kottán, Horváth P., Dávid (öngól).