Foci

2012.04.25. 02:29

Admirál-Haladás-Nagykáta: a végén dőlt el

Az NB I-es futsalbajnokság 21. fordulójában az Admirál-Haladás VSE nagy csatában, az utolsó pillanatban lőtt góllal győzte le a vendég Nagykátát.

HVSE: NÉMETH K. - CZEGLÉDI, Bagó, HOR- VÁTH P., Németh P. Csere: Kurán (kapus), Bíró, Kádas, Egle, Koronczai, Jáger, Halmos. Edző: Pálmay Tamás.

Nagykáta: HAUER - VÖRÖS P., Kovács N., Nagy, VÖRÖS I. Csere: Tóth I., Lovasi, Molnár. Játékos-edző: Vörös I.

Gólszerzők: Horváth P. 2, Czeglédi 2, Jáger, Németh P., ill. Molnár, Hauer, Kovács, Vörös P., Vörös I.

Kottán sérülés miatt kihagyta a meccset, ám Kurán Ádám és Bíró Renátó személyében két újncot avatott az Admirál. A szűk kerettel, csupán hét mezőnyjátékossal érkező vendégek között a hazai drukkerek egy ismerőst köszönthettek, a Haladás NB I-ben bronzérmes labdarúgócsapatát még középpályásként erősítő Vörös Pétert.

A Nagykáta kezdte frissebben, motiváltabban a meccset (8. perc: 1-2), kellett kis idő, mire a házigazda rendezte a sorait. A folytatásban aztán magához ragadta az irányítást a HVSE, és többször is kétgólos előnyre tett szert (24. perc: 4-2, 32. perc: 5-3). A remekül harcoló Nagykáta nem fáradt, nem adta fel, ott loholt ellenfele nyomában, és a hajrában - megérdemelten - kiegyenlített (34. perc: 5-5). Az utolsó percekben nyílt csatát vívtak a felek, végül 12 másodperccel a lefújás előtt Horváth Péter második góljával kicsikarta a győzelmet a HVSE.

Nagyot küzdött, de nem játszott jól az Admirál, a döntetlen talán igazságosabb lett volna.

Pálmay Tamás: - A hosszú kihagyás meglátszott a teljesítményünkön, gyengén játszottunk, nem érdemeltünk győzelmet. Igaz, a küzdőszellemmel elégedett vagyok. A folytatásban ennél jóval többet kell nyújtanunk.